Onemli Gunler Banner
Sayfa 63/195 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon
Arama sonucu : 1559 madde; 497 - 504 arası.

Konu: Mevduat faizimi yoksa Para piyasası fonu mu

1. Son iki gündür 801'in getirisi düşmeye başladı. Böyle devam ederse Başka banka fonuna geçmeyi düşünüyorum.

2. 230,341 olmuş fiyat, 23,54 Mevduat Karşılığı hesapladım. Nesi kötü.

Yazın Arsa... Kışın Borsa

4.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    Bugün son fon dağılımı raporunu inceledim. Sanırım Mart sonuna kadar devam edecek bu şekilde getiriler. Ocak başında TPP'de Mart sonu dönüşlü olacak şekilde vadeli yapılmış. Bir kısımda Ters repoda günlük gidiyor zaten fon. Görelim bakalım. Bu ay ciddi düşüş oldu vadeli mevduat faizlerinde. TPP'de fazla düşüş yok ama ne kadar devam eder bilinmez.

Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    Son iki gündür 801'in getirisi düşmeye başladı. Böyle devam ederse Başka banka fonuna geçmeyi düşünüyorum.
    ANL dışında diğer fonlardan çok daha iyi durumda.....

Yazın Arsa... Kışın Borsa

6.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    ANL dışında diğer fonlardan çok daha iyi durumda.....

Evet Aylık Bazda ANL Hariç 801 Önde,Arkadaşın Dediği Bazıları Günlük Atak Yapıyor Ertesi Gün Sönüyor,Aylık Bazda ve Yılbaşı Bazlı Bakmak Lazım.
    ANL Alacaklar Varsa Sepet Fon Yapmaları Lazım Örnek 100 bin TL Paranız Var 96 Bİn TL İle ANL Alıp 4 Bin İle Birim Fiyatı Ucuz Olan Fonlardan Alabilirsiniz.
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

7. ANL Akbank 2. Fon İçin Şube İle Görüştüm Fon Alım Satım İşlemi Vadesiz Hesap Üzerinden Olduğu İçin Yatırım Hesabı Yokmus Yani Yatırım Hesabı Ücreti de Yok
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

8.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    ANL Akbank 2. Fon İçin Şube İle Görüştüm Fon Alım Satım İşlemi Vadesiz Hesap Üzerinden Olduğu İçin Yatırım Hesabı Yokmus Yani Yatırım Hesabı Ücreti de Yok
    Para piyasası fonları getirileri birbirine yakın.Ben ziraat bankası özel sektör borçlanma fonundan aldım.Getirisi mevduatı ve para piyasası fonlarını iki katlayacak gibi şimdilik.Bozulma olursa yeni alternatif buluruz.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 63/195 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •