Sayfa 632/992 İlkİlk ... 132532582622630631632633634642682732 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 5,049 - 5,056 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Bu 8 bin alış çok samimi olmamış hele ki içinde destek ve vizyon kelimeleri varken, gerçekten samimi iseniz ve bu işi yapanlarla bir alakanız yoksa gerçekten işe yarayacak alımlar yapın,bu alımların veya tahtayı destekleyici haberler devam ederse görüşüm değişir.
    Hele ki şu gunlerde Glyhol da Mehmet Kutman bile milyonlarca adet alımlar yaparken 8 bin lot filan yakışmaz koskaca Güriş gurubuna

2. Öyle 8-10 bin adetle çözülecek bir mesele olsa biz zaten çoktan çözmüştük olayı.

3. Devamının gelmesi beklenir değil mi bu lafların üstüne.
    Anladığım kadarıyla yatırımcıların sinirlerinin bozuk olduğunun farkındalar.
    Ama bu bildirim daha da sinir bozucu. Bakalım bu hafta başka kap gelecek mi?

Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Bu 8 bin alış çok samimi olmamış hele ki içinde destek ve vizyon kelimeleri varken, gerçekten samimi iseniz ve bu işi yapanlarla bir alakanız yoksa gerçekten işe yarayacak alımlar yapın,bu alımların veya tahtayı destekleyici haberler devam ederse görüşüm değişir.

4. 300-400k alım olan günler oldu hatta.

Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Bu tahtada birçok gün tavana kadar 180.000 lot satışta olmazken Fatma abla 180.000 alım yaptıgı gün tahta tavan olmuyorsa
    Beni bu tahtada olanlarala ilişkimiz yok diye inandıramazlar.

Nedese fonda tek günde 150.000 lot üzeri alım yapıyor tahta eksi kapıyor

5.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku

Devamının gelmesi beklenir değil mi bu lafların üstüne.
    Anladığım kadarıyla yatırımcıların sinirlerinin bozuk olduğunun farkındalar.
    Ama bu bildirim daha da sinir bozucu. Bakalım bu hafta başka kap gelecek mi?
    Devamı gelmezse şöyle algılarım,bu işi yapan zaten biziz, tahtada gerçekte satış yok olan mallarda zaten bizim daha fazla alıp da bu işi bozmayız.

6.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Bu tahtada birçok gün tavana kadar 180.000 lot satışta olmazken Fatma abla 180.000 alım yaptıgı gün tahta tavan olmuyorsa
    Beni bu tahtada olanlarala ilişkimiz yok diye inandıramazlar.

Nedese fonda tek günde 150.000 lot üzeri alım yapıyor tahta eksi kapıyor
    Kim nereden bulmuşta 180 bin lotu vermiş? 180 bin lot PARSN almayı bilecek adam o malı o fiyatlardan satar mı?

O 180 bin lot PARSN olsa olsa paravan hesaplardan toplanan malın adresine teslimidir.Başka türlüsü düşünülemez bile.

Ahlatçı da paravan hesap göreceğiz bakalım malı kaçtan hangi kuruma ya da kime teslim edecek.

PARSN grafiğine BİST 100 cinsinden baksınlar.Yapmaya kalkıştıkları işlerin ne kadar fecaat olduğu orada yazıyor.

Şu bilanço dümeni de şöyle ekrana güzel elle tutulur bir haber düşmedikçe de telafi edilmez.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7.  Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Endeks30 senetlerindeki ralli devam ettikçe bu tarz yan şirketlerde hareket olmamaya devam edecek. İster temel ister teknik tarih yazsın paranın şuan yan senetlerde işi yok.. bunu yaklaşık 4 aydır görüyorum fakat hamle yapamıyorum. O yüzden satma cesareti gösterip çıkan arkadaşları tebrik etmiştim.
    1 saat geçmiş 100 bin lot işlem olmamış adamların parsn gibi senetlerde kaybedecek vakitleri yok.. anca bizim gibi amatörler vakit kaybeder.
    Azıcık cesareti olan şu hareketi yapabilseydi bugün bile %20 kazançtaydı.. çok mu parsn istiyosun git %20 daha fazla mal al..

Simple and very clever.

Bizimkisi öküz tren ilişkisi

8. Yatırımcıyı desteklemek adına 5000 lot sattım desem şu sabahki pay alımından daha olumlu karşılanır 😆

Sayfa 632/992 İlkİlk ... 132532582622630631632633634642682732 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •