Onemli Gunler Banner
Sayfa 632/1008 İlkİlk ... 132532582622630631632633634642682732 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 5,049 - 5,056 arası.

Konu: Vıop LVI

1. Sohbet odasında komisyon ile fona hisse alınıyor dendi. Bazı aracı kurum sahipleri aynı zamanda borsada işlem yapıyor deniyor.

Bankaların ve emekli şirketlerinin fonları daha derinden denetleniyordur, oralarda bu tip işler daha azdır.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Adamlar Aselsan ı boşuna almamış. Takasını gördüğüm halde poz kaydırmadım buraya. Güzel gitti.

3.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Adamlar Aselsan ı boşuna almamış. Takasını gördüğüm halde poz kaydırmadım buraya. Güzel gitti.
    Çok bekledik hocam..Daha başında henüz..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,780
     Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    bugün 8000 biraz altı/üstü yatay yarın MB göre karar verme olasılığınıda gözardı etmemek lazım

sıkıcı bir gün olabilir
    sabah tahminim gibi berbat sıkıcı bir gün
    yarın MB 250 bas Konsensus beklentisini karşılarsa pıst100 8170 8200 denemesi muhtemel cumaya kadar

5.  Alıntı Originally Posted by suheyl Yazıyı Oku
    Sizde zaten işlem yaptığınız kurum üzerinden takasa gidiyorsunuz. Aynı işlemi sizde yapabilirsiniz. Bende defalarca yaptım ve zaman zaman da yapıyorum.
    Hesaba geçmeden kesinlikle satış yaptırmıyor kurum. Ben kredili olmama rağmen böyle uygulama. Ama bazı özel teminatlarda nasıl olur bilinmez kurumlar arası..

@emre iade-i itibar yapamıyorum, az sıklıkla itibar puanı veriyor olmalıyım

emregunes adlı kullanıcıya tekrar itibar puanı vermeden önce biraz diğer kişilere de puan vermelisiniz.

Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    sabah tahminim gibi berbat sıkıcı bir gün
    yarın MB 250 bas Konsensus beklentisini karşılarsa pıst100 8170 8200 denemesi muhtemel cumaya kadar
    Bundan sonra yapılacak faiz artışı borsaya satış getirir....

8.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    @emre iade-i itibar yapamıyorum, az sıklıkla itibar puanı veriyor olmalıyım

emregunes adlı kullanıcıya tekrar itibar puanı vermeden önce biraz diğer kişilere de puan vermelisiniz.
    Almış kadar oldum

Sayfa 632/1008 İlkİlk ... 132532582622630631632633634642682732 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •