Sayfa 633/1230 İlkİlk ... 1335335836236316326336346356436837331133 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 5,057 - 5,064 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Portföy çeşitlendirme nedir deseler? Deva derdim

Küçük kağıt olunca böyle olacak işte..,temel destekliyor, manipülasyon yok...45 derece açıyla sakin sakin çıkıyor bir yıldır...neredeyse 4 e katladı bir yılda.
    Maşallahı var Hocam.

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Şu an inkar aşamasında millet..bir süre sonra kabullenme, sonra öfke vsvs...şimdilik millette hala Ümit var...yarın da tabanlar gelsin, millet malı kucakladığını farketmeye başlayacak.
    keşke kazansalar ama mantıken bu iş böyle olmaz.

borsada resmen ky hisselere yönlendirilmesi zaten spk tarafından yasak. burası borsa bir kısım kaybedecekki bazıları kazanacak.

mantıken olmayacak şeylerde ısrar etmenin anlamı yok. spk zaten iki gün önce bu hisselere kredili alımı kapadı.

millet kredili alıyor demekki neyse umarım çok kayıp olmaz.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

3.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Valla bence tukaş tan hiç bir eksiği yok..ama dikkat et...tukaş bu kadar ediyorsa, tat da en az yarısı eder hesabıyla alan çok oluyordur...tukaş taban serisine başlarsa istersen istemez olumsuz etkilenir.
    Üstad TUKAS dan tek eksiği OKULLU gibi bir sahibinin olmaması.

Ayrıca topiğe uygun bir hisse olduğunu düşündüğüm SAFKR şirketinin de uzun vade de değerleneceğini düşünüyorum

syg.

4. Petkim-Aselsan-Tkfen-Soda-Şise

Portföye bunları ucuz kalmış diye dahil ettim süründürüyor portföyü. Petkim ve Aselsanda geçen haftalarda biraz hareketlenme oldu geri söndü.

2020 yılında bu hisselerde diğer hisseler gibi çıkış yaşanabilirmi.

5. Sise grubu birleşme kararı almış.

Alıntı Originally Posted by firklover Yazıyı Oku
    Sise grubu birleşme kararı almış.
    Soda’yı seviyorduk.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

7.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    keşke kazansalar ama mantıken bu iş böyle olmaz.

borsada resmen ky hisselere yönlendirilmesi zaten spk tarafından yasak. burası borsa bir kısım kaybedecekki bazıları kazanacak.

mantıken olmayacak şeylerde ısrar etmenin anlamı yok. spk zaten iki gün önce bu hisselere kredili alımı kapadı.

millet kredili alıyor demekki neyse umarım çok kayıp olmaz.
    O spk ya yazacağım bir şeyler...zaten kendi şimin patronuyum...içerde 1-2 gün yatmayı da göze alabilsem çok şey yazacağım aslında.. kredili işlemi yasaklıyor da adam hanımın bilezikleri satıyor, altındaki külüstür arabayı bmw alma hayaliyle satıyor...buna ne yapacak SPK...sineklerle uğraşmak yerine bataklığı kurutmalı..ama bahse girerim SPK nın içinde bile vardır bu işlere para koyan.

8.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Soda’yı seviyorduk.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    En sevmediğin iş...iyi ile kötü birleşecek çorba olacak...5-6 ay birleşme sancıları çekilir...uzun vadede iyi olabilir, ama kusa vadede ben olumlu bakmıyorum bu işlere...elimde soda ve çok az da şişe vardı...bakalım hangi hesaba göre birleşecekler.

İçlerinde en sağlamı soda ydı bence, en zararlı o çıkabilir.

Sayfa 633/1230 İlkİlk ... 1335335836236316326336346356436837331133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •