Sayfa 634/1003 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 5,065 - 5,072 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. Ziraate kredi borcum vardı. 75 ay, aylık 4700 TL. Erteleme istedim. 3 ay ertelemeye yaklaşık 7500 TL para istiyor. Yani yaptıkları kampanya felan değil. Sadece reklam. Ama başkalarına sıfır faizle çok güzel veriyorlar.

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Pekala .

kendi kilosuna yakın çapta avlanır ,doymak bilmez .dikkat çektiğim özellik ..onca ky i yuttu doymadı namıssız ..sülün gibi börtü böcekle yetinmez

https://www.youtube.com/watch?v=W-qLZCj8r5o
    Yuh o ne ya.

Sulunun asil ozelligi insanlari gagalamasi.

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yuh o ne ya.

Sulunun asil ozelligi insanlari gagalamasi.
    Videoyu izledikten sonra halime razı oldum.Gagalanalim böyle. Hüüüp yuttu amcam 10 saniyede
    Galip geldi aklıma.

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bosver sen bu piderastlari doktor. Saglik personeline tesekkurlerimizi cok defa ilettik. Bu sen olursun, Erick'in esi olur farketmez. Buyuk risk altindasiniz hepiniz, umarim sag salim atlatirsiniz.

Sesin cikmadigina gore korkundan Peti satip cift tavandan faydalanamadim demek.
    Bu gün yine 1 erkek doktorumuzu coronadan dolayı kaybetmişiz allah rahmet etsin .

5.  Alıntı Originally Posted by erdem344 Yazıyı Oku
    Ziraate kredi borcum vardı. 75 ay, aylık 4700 TL. Erteleme istedim. 3 ay ertelemeye yaklaşık 7500 TL para istiyor. Yani yaptıkları kampanya felan değil. Sadece reklam. Ama başkalarına sıfır faizle çok güzel veriyorlar.

100 milyar paket açıklandı ortada para yok hepsi hikaye. şöyle anlatayım. hani 3 ay vergi ödemeleri ötelendi ya. işte o ötelenen para 3 aylık zarar gibi hesaplanıyor 100 milyardan harcandı gibi gösteriliyor. ve buna benzer ötelemeler.

6. Allah rahmet eylesin
     Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Bu gün yine 1 erkek doktorumuzu coronadan dolayı kaybetmişiz allah rahmet etsin .

7. Genel kurul ertelenmişti galiba yeni genel kurul tarihi ve gündemi belli mi acaba.
    Bir sermaye artırımı olsa çok iyi olurdu hisse performansına geri alımdan daha olumlu yansırdı.
    Günlük işlem yapanlarda yine ziraati görüyorum.Ziraat almasa baya kaybımız çok olurdu herhalde bugün bizi de garan gibi basarlardı aşağıya.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Sayfa 634/1003 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •