Sayfa 635/689 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685 ... SonSon
Arama sonucu : 5509 madde; 5,073 - 5,080 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Eyvallah Serkan Bey. İflasın olmaması için Cenk bey uğraşıyor. İnşallah holding için yaptığı bu çalışmanın daha fazlasını Esem için de yapar. Yoksa bize de fesih istemekten başka yol kalmıyor. Bizi de çok hafife alma Cenk bey. Son çare Esemi gömmektir. Mecbur kalırsak bunu da kesinlikle yapacağız. Bize yar olmayacaksa sana da yar olmasın. O yüzden üzme bizi Cenk bey. Ne sen üzül ne de biz üzülelim.

2. Cenk bey ne sen üzül ne de biz üzülelim.

3. Cenk çalışıyormuş aralıksız. Esem ilk dönen olacakmış borsaya, serbest fiyattan açılıp işlem görecekmiş. Hayaler ile bizi yaşatmayı seviyor kerata. 😀😀😀😀

Bir insan ya nettir ya g.ttür... Bu Cengaver maalesef net değil.... kaçak dövüşüyor, elbet denk gelicez yakında ....
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

5.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Cenk çalışıyormuş aralıksız. Esem ilk dönen olacakmış borsaya, serbest fiyattan açılıp işlem görecekmiş. Hayaler ile bizi yaşatmayı seviyor kerata. ��������
    Cenk'in çok çalıştığını, ufak tefek pürüzler kaldığını, onları halletmeden karşımıza çıkmak istemediğini biliyorduk da serbest fiyattan açılıp işlem göreceğini ilk senden duydum. Bunun bir temeli var mı Venedik kardeş? Cenk mi söylemiş, Ayten mi yoksa Emine mi?

Ayşe, Fatma,Hayriye...Haydi çiftetelliye...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7. Üstad, latife olsun diye yazıyorum. Esem bizi çok hırpaladı. Hani dönerse show yapar mahiyetinde. Netice karanlıklara gömüleceğiz gibi görünüyor. Alkah hepimizin yardımcısı olsun.

8. Cenk bey! Malum sana ne telefonla ne de yüzyüze ulaşamıyoruz. Ha bire kaçıp duruyorsun, sabredin diye haber salıyorsun. Belki burayı takip ediyorsun diye yazıyorum. Bak neredeyse 4 ay oldu. Her geçen gün beklemek bize daha ağır geliyor. Eziyet her gün bir önceki güne göre katlanarak artıyor. Belirsizlik fena halde canımızı sıkıyor. İnan ki şirketin %10'undan fazlasına sahip biz küçük yatırımcı burnumuzdan soluyoruz. Bizi bu şekilde belirsizlik içinde bekletmeye hakkın yok. Biz senden haber bekledikçe sen işe gizem katıyorsun. Ama bünyemiz artık bu tür akçeli işleri kaldıramayacak kadar yıprandı. 6 senede görmediğimiz, yaşamadığımız kalmadı sayende. Artık buna bir son ver netleştir herşeyi. Bize bir yarım saat ayıramayacak kadar da meşgul değilsindir herhalde.

Sayfa 635/689 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •