Onemli Gunler Banner
Sayfa 636/992 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 5,081 - 5,088 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Topicde yazmaya da uzun bir süre ara veriyorum, vakit sessizce olacakları izleme vakti sanki.

2. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Misafir olarak Tacirler Portföy mü? Şakamısınız ya siz?Yapılanlar bu kadar da yatırımcının gözüne sokulmaz.Takasta patrondan sonra 1. sin ve misafir olarak gidiyorsun oraya şaka gibi.Malumu ilan edeydiniz bir de siz alımların Tacirler fon olduğuna bakmayın aslında .......... nun yan hesabıyız diye.Hiç gitmeyeydiniz daha iyiydi.Harbiden iyi ki Genel Kurula falan gelmemişim gerçekten.Yoksa bir ömür boyu unutmazdınız bu sene ki Genel Kurulu.Yatırımcıları gözünün içine baka baka yerken hiç mi yüzünüz kızarmadı?

Ben sadece şunu derim kazık çakabiliyorsanız kazık çarkarsınız bu dünyaya ; yaptıklarınızın yapmadıklarınızın ve çaktırmadığınızı zannettiğiniz her türlü icraatınızın günahı vebali boynunuza bu saatten sonra.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by cgknypc Yazıyı Oku
    2022 için 140 milyon euro ciro beklentisi paylaşıldı. Şirketin yatırımcılara karşı az bilgi paylaşıyor oluşu epey eleştirildi. Bu bilgiyi 2022 beklentileri diye bir kap bildirimiyle paylaşsalar, piyasa değeri buralarda olmazdı herhalde.
    Bende çok teşekkür ederim Gk ya katıldığınız ve verdiğiniz bilgiler için.

5.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Misafir olarak Tacirler Portföy mü? Şakamısınız ya siz?Yapılanlar bu kadar da yatırımcının gözüne sokulmaz.Takasta patrondan sonra 1. sin ve misafir olarak gidiyorsun oraya şaka gibi.Malumu ilan edeydiniz bir de siz alımların Tacirler fon olduğuna bakmayın aslında .......... nun yan hesabıyız diye.Hiç gitmeyeydiniz daha iyiydi.Harbiden iyi ki Genel Kurula falan gelmemişim gerçekten.Yoksa bir ömür boyu unutmazdınız bu sene ki Genel Kurulu.Yatırımcıları gözünün içine baka baka yerken hiç mi yüzünüz kızarmadı?

Ben sadece şunu derim kazık çakabiliyorsanız kazık çarkarsınız bu dünyaya ; yaptıklarınızın yapmadıklarınızın ve çaktırmadığınızı zannettiğiniz her türlü icraatınızın günahı vebali boynunuza bu saatten sonra.

süslüman camia ve hacı murat kafasındakiler helal haram ver allahım ver kafasında oluyor genelde

6. Senin yaptığın da hiç hoş değil ama bak adamlar da mağdur.
    Yatırımcı ilişkilerinden şikayetçi olmuşlar.

Dostlar alışverişte görsün

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Misafir olarak Tacirler Portföy mü? Şakamısınız ya siz?Yapılanlar bu kadar da yatırımcının gözüne sokulmaz.Takasta patrondan sonra 1. sin ve misafir olarak gidiyorsun oraya şaka gibi.Malumu ilan edeydiniz bir de siz alımların Tacirler fon olduğuna bakmayın aslında .......... nun yan hesabıyız diye.Hiç gitmeyeydiniz daha iyiydi.Harbiden iyi ki Genel Kurula falan gelmemişim gerçekten.Yoksa bir ömür boyu unutmazdınız bu sene ki Genel Kurulu.Yatırımcıları gözünün içine baka baka yerken hiç mi yüzünüz kızarmadı?

Son düzenleme : deep; 06-04-2022 saat: 17:04.

7. Ben off the record o Gk ya gitseydim emin olabilirsiniz daha çok ses getirirdim.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku

Tacirler epey tepki gösterdi aslında. Şirketten randevu talep ediyorlarmış ancak bir türlü ayarlanamamış. Hatta ciro beklentisini duyunca şaşırdılar. En büyük malı taşıyan onlar ve onların bile haberi yok

Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    2021 cirosu 63 milyon Euro civarında oldu,140 milyon Euro olması gereken ciro zaten yeni fabrikayı ve kapasiteyi düşünürsek, piyasa bunu ciddiye alırsa kısa sürede soluğu 60 70 lerde alırız, şu haberden sonra ben mesela tek lot satış yapmam buralardan.
    2021 cirosunu yılın sonundaki kurla hesapladığınızda 63 gözükebilir ancak yıl ortalamasıyla bakıldığında 109 milyon euro. Yani euro bazında kabaca %30'luk bir artış söz konusu.

Sayfa 636/992 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •