Sayfa 637/984 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon
Arama sonucu : 7866 madde; 5,089 - 5,096 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. La kim aldi benim mali 1,37 yazmistim
    düdüklü tencere naber benim uyari sistemi demeki yaniltmamis beni...!
    sana yazmistim heralde sildiler

2.  Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku

NEDEN KABUL ETMESİN A MADDESİ AÇIK KREDİ ÇEKTİK ALDIK FİNANSAL MALİ YAPIYI OLUMSUZ ETKİLER DİYECEKLER SPK HÜKÜMET KANADI SONUÇTA
    Demirören şirkete yeni fon getirdi de kapa mı bildirmedi.Böyle bir şey mümkün mü?Ayrıca Hürriyet’in bilançosu belli.Bu konular bu forumda çok konuşuldu önceden.

3.  Alıntı Originally Posted by kosta Yazıyı Oku
    La kim aldi benim mali 1,37 yazmistim
    düdüklü tencere naber benim uyari sistemi demeki yaniltmamis beni...!
    sana yazmistim heralde sildiler
    Abi alış fiyatlarını yazdığın gibi satış fiyatlarını da yazda biz de kazanalım.Speğin hareketlerini iyi kokluyorsun.

4.  Alıntı Originally Posted by atakanyc Yazıyı Oku
    Abi alış fiyatlarını yazdığın gibi satış fiyatlarını da yazda biz de kazanalım.Speğin hareketlerini iyi kokluyorsun.
    1,32 alis fiyatim 2-gun once yazdim

5.  Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku

NEDEN KABUL ETMESİN A MADDESİ AÇIK KREDİ ÇEKTİK ALDIK FİNANSAL MALİ YAPIYI OLUMSUZ ETKİLER DİYECEKLER SPK HÜKÜMET KANADI SONUÇTA
    Yanlış anlama veya yorumlama yapmışsınız .

6. Bu madde alan adamın finansal güçlüğünden değil alınan şirketin finansal güçlüğünden bahsediyor.yani alınan şirket batik ise onu kurtarmak için alip kasasına para koymak zorunda olursa diyor.hurgz tenin kasası para doldu.glokal i 76 milyon dolar a satarak.ayrica 170 trilyonluk da gayrimenkulü var.yani finansal zorluktan degil kwyfiyetten satıldı.batik olsa zaten 190 milyon dolar değil 50 milyon dolar vermezlerdi.kimseyi yaniltmayalim

7.  Alıntı Originally Posted by hikmet52 Yazıyı Oku
    Bu madde alan adamın finansal güçlüğünden değil alınan şirketin finansal güçlüğünden bahsediyor.yani alınan şirket batik ise onu kurtarmak için alip kasasına para koymak zorunda olursa diyor.hurgz tenin kasası para doldu.glokal i 76 milyon dolar a satarak.ayrica 170 trilyonluk da gayrimenkulü var.yani finansal zorluktan degil kwyfiyetten satıldı.batik olsa zaten 190 milyon dolar değil 50 milyon dolar vermezlerdi.kimseyi yaniltmayalim
    yANILMAYIZ AMA KANDIRILIRIZ

8. Tahtacı oyun oynamayı bırak, yeter al-satçıları zengin ettiğin.. Bu hafta bilançoda var, sayılı günlerin bitiyor.

Sayfa 637/984 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •