Sayfa 638/891 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648688738 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 5,097 - 5,104 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Bu hafta d*****n kuyruğu kopacak gibi görünüyor, ruusya Ukrayna gerilimini de bahane ederek hisseyi 50 kuruslara indirirler düşüncesindeyim, amaç savaşı bahane etmek olacak, oysa ihlasin bundan bir etkileneceği durum yok iken. Ayrıca çok tepki olmaya başladı her yerde artık hızlı satış yapabilirler bir an önce ellerindeki hisseleri nakite cevirmek adına. Benim pek umudum yok artık hisseden 70 kuruş bile hayal gibi geliyor bana , çok bir yer olmamasına rağmen 70 kuruş, 50 kuruş daha olur görünüyor bana hızla hemde.

2.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Bilinmeyenle gelin, herkesin dilindekiyle degil, mesela surdaki gazi petrolu x sirketi bilmem ne yapcakmis ihlasda orda soyle yapcakmis falan gibisiyle. Yoksa ayni seyi tekrarlayan record n playden oteye gidemeyen mi olmak amac, su 2 3 senede kimler neler ogrendi de ogrenmesi gerekenler ogrenemedi...
    Petrol çıkaracak büyüyecek Kanal İstanbul projesinde yer alacak hissesi 20 günde yarı yarıya inmezdi, bu tamamıyla gerçek, gerçekten iş yapacak olsalar di hisseyi asla 1 lira altına indirmezler idi. Malesef iflas holding yolun sonuna geldi, son vurgunu beş şirkette bedelli yaparak aldı, ve fişi çektiler parayı alıp. The end gibi birşey oluyor .

3. Yangından mal kaparcasina satıyorlar gözünün yaşına bakmadan fiyatın, 65 kuruşa adamlar deli gibi satma derdinndeydi , alıcı olsa aşağıda tabanda on milyon lot hiç düşünmeden verecekler . Bu işin doku haftaya netleşir ancak iş işten geçmiş olur, mu Co it parasını alır millet ağlar durur. Bununla da kalır bu böyle , finans zedeler aldimiki bunada birşey yapılsın,vyukarda arkadaş açıklamış belediye seçimleri ikdidarin da sonunun geldiğinin göstergesi . Çalan çalana kapan kapana olacak bundan sonra ülkede gibi. Yanlarına da kâr kalacak mı gorecegiz yaşarsak, covid de herşeyi örtecek şimdilik görünmeyecek, dolar i bilerek yukarı çektiler faizler ile beraber , cunki 128 milyar dolarlik vurgun açığa çıktı , belki bir umutla millet doları yuksetirsrk satar faize geçmek ister bizde 128 milyarı millrti zarara ugratarak da olsa yerine koyar belki yırtariz düşüncesi .bakalım neler olacak güzel yurdumda daha,

4.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Petrol çıkaracak büyüyecek Kanal İstanbul projesinde yer alacak hissesi 20 günde yarı yarıya inmezdi, bu tamamıyla gerçek, gerçekten iş yapacak olsalar di hisseyi asla 1 lira altına indirmezler idi. Malesef iflas holding yolun sonuna geldi, son vurgunu beş şirkette bedelli yaparak aldı, ve fişi çektiler parayı alıp. The end gibi birşey oluyor .
    ihlas petrol mu çıkaracak mış? operasyonda olmaları beni şaşırtır doğrusu, hoş hisse alırken ne yaptıklarına bile bakmıyorum yani hiç mi hiç ilgilenmiyorum...

bu ihlasdan beklentinizi tam anlayamadım 2m alım potansiyelinize istinaden soruyorum, şimdi düşüncemi alacaksınız yoksa çıkınca mı?

5.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    ihlas petrol mu çıkaracak mış? operasyonda olmaları beni şaşırtır doğrusu, hoş hisse alırken ne yaptıklarına bile bakmıyorum yani hiç mi hiç ilgilenmiyorum...

bu ihlasdan beklentinizi tam anlayamadım 2m alım potansiyelinize istinaden soruyorum, şimdi düşüncemi alacaksınız yoksa çıkınca mı?
    Bir miktar var , satıp çıkmayı düşünüyorum aslında maliyete . Bu şirket bu sürü işin içindeyim dedi ve hiç biri yıllardır gerçekleşmediği gibi Kanal muhabbeti de varken yirmi günde yarı yarıya düştüyse uzak durmak gerkir düşüncesine geçtim artık.

6.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku

https://www.hurriyet.com.tr/amp/ekon...mpression=true

Ortak oku burda yazıyor geçmiş yıllardan Çinli şirket ile. Hatta güneydoğu ve doğuda ve trakyada TPAO bulduk dedi, ihlas acaba içindemi diye düşündüm önceki haberlere göre ancak hiç bir yapacağım dedigi şeyi yapmadı, bedelli dışında. Bu kadar beklenti var iken hisseyi çöp fiyata indiriyorsa kısa sürede muhtemelen amaçları hisseyi itelemek derim. 65 kuruşa petrol arayan şirketin hissesimi olur

7.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku

https://www.tpao.gov.tr/ankonvansiyonel

Bunuda oku, iki haberi okuyunca birbirini destekliyor dedim düşünce fırsat gördüm hisseyi ancak çöp fiyatina düşürünce iskillendim artık. Bunun yanında söke un ve kanal muhabbetide var iken 65 kuruşa hisse olurmu diyorum artık.

Sanırım söke bun hariç bir iki teklif daha vermişlerdi onlar ne idi hatırlamıyorum onuda bilen varsa yazsın

8.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Serdar arkadaş takas ve aracı kurum işlemlerinde gerçekten bilgili ve güzel yorumluyor. Buralarda böyle yorum yapanı daha önce görmemiştim.
    İnanın ben bu takasları nasıl yorumlayacağımı bilmiyorum. Serdar'ım bu yorumlarını biraz daha bizim anlayacağımız şekilde açıklayıcı, tane tane ve noktalama işaretleri de kullanarak () yaparsa daha makbule geçer. Kendisine şimdiden eline sağlık diyorum ve teşekkür ediyorum.
    Ayrıca bilge borsacım şu son yazdığın "şirketlerin içini boşaltma, kara delik, kötü yönetim" kelimeleri varya şurada ihlasla ilgili yazılan çizilen herşeyin tam özeti biliyor musun? Sana da kocaman
    Kardeş dalga geçmeye gerek yok. Evet kendi çapımda araştırıyorum ,

Sayfa 638/891 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648688738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •