Sayfa 64/837 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon
Arama sonucu : 6695 madde; 505 - 512 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    ALFA bu gunle beraber , GESANI gecti
    |ALFA daha buyuk bir sirket mi ? degisle, cok buyuk bir balon patlar,
    piyasa , ALFA yi baya yukseltti ama firmayi ne taniyorum, nede biliyorum , ama bi GESAN eder mi ?
    Piyasa değeri 10 milyar. Nasıl geçti anlamadım.

2.  Alıntı Originally Posted by brsci Yazıyı Oku
    Konuyu yatırımcı ilişkilerinden Hüseyin beye sordum.3500 MW yazan rakam doğru.Gesanımız Türkiye'de kurulu rüzgar enerji santralinin yüzde 35 inin yapımını gerçekleştirmiştir.
    çok güzel dostum..çok teşekürler...şimdi sıra ömür dostumuzun ikna olmasında..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    piyasa , ALFA yi baya yukseltti ama firmayi ne taniyorum, nede biliyorum , ama bi GESAN eder mi ?
    dostum alfa nasıl gesanı geçtı ben anlamadım..alfa fk..34/gesan ..53/ alfa pıyasa degerı 10 mılyar..gesan28 mılyar..

alfanın en buyuk avantajı sermaye kucuk lot az ,pıyasa boyle şirketlere farklı bakar..yanlış anlaşılmasın alfas guzellemesı yapmıyorum..arkadaşım yazdı dıye merak ettım..bencede bu fıyatlarda çok dıkkat etmek gerek yenı alım için..gesan bu sektorun lokomotıfıdır..ve bu farkını er gec ortaya koyacaktır..

galıba fıyat olarak geçmesınden bahsettınız,,o kısım onemlı degıl,patlamasında belırlı olan gosterge olmaz ..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Alfas er geç dönecek. Bizim karekterli gesanımız onun da kuyruğuna takılır yakında... Çıkarken değil tabiiki düşerken..

5.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    Gesan bence ucmali buradan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    dostum alfa nasıl gesanı geçtı ben anlamadım..alfa fk..34/gesan ..53/ alfa pıyasa degerı 10 mılyar..gesan28 mılyar..

alfanın en buyuk avantajı sermaye kucuk lot az ,pıyasa boyle şirketlere farklı bakar..yanlış anlaşılmasın alfas guzellemesı yapmıyorum..arkadaşım yazdı dıye merak ettım..bencede bu fıyatlarda çok dıkkat etmek gerek yenı alım için..gesan bu sektorun lokomotıfıdır..ve bu farkını er gec ortaya koyacaktır..

galıba fıyat olarak geçmesınden bahsettınız,,o kısım onemlı degıl,patlamasında belırlı olan gosterge olmaz ..
    hey bee

boyle giderse gececek demek istemistim, Pardon
    sakin beyler , bende bi o ekrana, bi buna baka baka karistirdim yazdiklarimi

neyse Sitesine bakinca cok amator , cok acemi bir firma bu ALFA 10 milyar eder mi ondanda emin degilim
    GESAN icin alim firsati buralar diyecem ama demiyorum neyse

kirmizi bir gun maalesef , ne oldugunu duyan, bilen varsa yazssin lutfen
    belki Twitterda vardir bi haber
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

7.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    hey bee

boyle giderse gececek demek istemistim, Pardon
    sakin beyler , bende bi o ekrana, bi buna baka baka karistirdim yazdiklarimi

neyse Sitesine bakinca cok amator , cok acemi bir firma bu ALFA 10 milyar eder mi ondanda emin degilim
    GESAN icin alim firsati buralar diyecem ama demiyorum neyse

kirmizi bir gun maalesef , ne oldugunu duyan, bilen varsa yazssin lutfen
    belki Twitterda vardir bi haber
    smartın 190 fk ları gorduğu bır pıyasada ,kımın ne olacagını bız bılemeyız..pıyasa ıstedığı fıyatlamayı yapıyor..günün sonunda şirketın ne iş yaptığının onemı kalmıyor,portfoyunuz ne kadar buyudu veya kuçuldu hepımız herkes buna bakıyor..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

8. sasanı badısı hekts bıle artıya geçmışken artık gesan ve dıgerlerının donmesı lazım..

Sayfa 64/837 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •