Sayfa 64/403 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon
Arama sonucu : 3223 madde; 505 - 512 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by BOZKIRLI Yazıyı Oku
    Abiler daha iyi bilir ünlünün geldiğini aradıgını mal istediğini mala fiyat biçtiğini

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yıllar önceki bir mevzu bu sanırım..konuşulan dönemde bende mal taşıyordum , yüklü mal taşıyan birkaç arkadaşım da vardı ama o böyle bir teklif gelmedi..şehir efsanesi olarak kaldı. Kağıt 13-15 lerde sürünüyordu..o zaman bu forumda 35-40 tl ederi var diye yazmıştım.Malın ederi belli..Ona şüphe yok..Ama sermaye yapısında değişiklik ve yeni halka arz gerekiyor..Holding -Borçelik...yeniden değerleme gerekiyor..vs vs..bu yukardaki sorularınızın hepsinin cevabı bu gelişmelerde saklı..
    YTD

2.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    yıllar önceki bir mevzu bu sanırım..konuşulan dönemde bende mal taşıyordum , yüklü mal taşıyan birkaç arkadaşım da vardı ama o böyle bir teklif gelmedi..şehir efsanesi olarak kaldı. Kağıt 13-15 lerde sürünüyordu..o zaman bu forumda 35-40 tl ederi var diye yazmıştım.Malın ederi belli..Ona şüphe yok..Ama sermaye yapısında değişiklik ve yeni halka arz gerekiyor..Holding -Borçelik...yeniden değerleme gerekiyor..vs vs..bu yukardaki sorularınızın hepsinin cevabı bu gelişmelerde saklı..
    YTD
    Hayır bahsettiğim teklifi 29 tl yaptılar abilere.. mal alamadılar....sonrası ise malum..bu hisseleri toplamadan dediklerini degerlemeleri vs. Yapmazlar sanıyorum..

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İNSANOĞLU AÇ GÖZLÜ VE HARİSTİR. VE İNSANIN EN KOLAY ALDATABİLDİĞİ APTAL KENDİSİDİR. YTD.

3. Aslında şirket in yaptığı iş kadar patronun sirketin fiyatinada değer vermesi gerekiyor ben bunu hep göz ardı ediyorum malesef. Çeşitli satış baskısı na maruz kaldigin da veya değersiz lestirmeye çalışıldığında kulak çekecek bir patron lazim. 2015 kriz de ne krizi olduğunu bile unuttum bim var elimde hisse 50 civarı 40 lara kadar geldi patron bir geri alım açıkladı hopp. Mesela Enka adam hissesinin ederini biliyor fırsat vermiyor.patron yatırımın da degerini biliyor defalarca almadimi . İstediğiniz fiyat olmamış olabilir ama patron sizi daha çok seviyor haksızlık etmeyin biz ne yapalım defter değerini goremiyoruz. Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Işığın sönmesin, rahmetle...
    https://seslenenkitap.com/Kitap/1455...usan%E2%80%99a

5. Sayın temple gidermi gitmez mi bilmem ama bulastim bir kere.

6. Gider gider..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    İNSANOĞLU AÇ GÖZLÜ VE HARİSTİR. VE İNSANIN EN KOLAY ALDATABİLDİĞİ APTAL KENDİSİDİR. YTD.

7. Fakat gittiği yer sn.templeyi değil de sizi keser...)

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. öbür taraftaydım kusura bakma asibey

Bozkırlı sizi tanıyor muyum

Sayfa 64/403 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •