Onemli Gunler Banner
Sayfa 64/173 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon
Arama sonucu : 1378 madde; 505 - 512 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Sayın Beşiktaşk hisse fiyatı için yorumunuz nedir ? Ntgaz gitti GPH gidiyor burası geri geliyor ? Sebep ne olabilir ?

2. sn gündem.....mehmet bey in şu anda gözü gph ve glyho da......naturelgaz ve conse olacak yerlerinde .....yarattıkları katkı belli.....km şu anda elindeki gayrimenkullerden kurtulmaya çalışıyor...kısaca sn gündem..naturelgaz la çok ilgilenilmiyor...ama sen istersen ilgilenmeye devam et ...bu arada bu iki şirkete her zaman stratejik ortak söz konusu.....

3. tabiiki bana göre......

4.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Sayın Beşiktaşk hisse fiyatı için yorumunuz nedir ? Ntgaz gitti GPH gidiyor burası geri geliyor ? Sebep ne olabilir ?
    0.46-0.49 usd cent destek yapılmaya calısılıyor. . . . aslında calısma felan değil işte kitaına uyduruluyor. . . . neyin kitabı derseniz. . . . .aşkın kitabı. . . . . mehmetciğim doldur bosalt yoluyla faiz kararlarını bekliyor. . . . .aslında butun piyasa bekliyor. . . . özune bakarsanız kimsenin bir sey beklediği yok kağıt değişimine getirilen kılıflar bunlar. . . . dengeleri bozmadan yapılması gerekiyor.. . . misal thy 260 dan 240 a salıyor. burdan cıkan paranın bir kısmı yeni halka ırzlara geciyor. . . .bu arada baya halka ırz var. iş bu sebepten top cevirme devam ediyor. . . . . .özel bir durum yok. . . . .

saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

5.  Alıntı Originally Posted by aysha Yazıyı Oku
    sn gündem.....mehmet bey in şu anda gözü gph ve glyho da......naturelgaz ve conse olacak yerlerinde .....yarattıkları katkı belli.....km şu anda elindeki gayrimenkullerden kurtulmaya çalışıyor...kısaca sn gündem..naturelgaz la çok ilgilenilmiyor...ama sen istersen ilgilenmeye devam et ...bu arada bu iki şirkete her zaman stratejik ortak söz konusu.....
    Prenses,

Şu iki şirket diye ayırma istersen . . . global holdingin orta sahası liman consus vs vs yan oyuncular. . . top nereye giderse gitsin sonucta orta sahadan geciyor. . . . .gecmek zorunda bu minvalde asıl olan holding dir. sonucta limanın ana hissedarı holding. . .holdingin ana hissedarı mehmetciğim olduğuna göre oyun coookkkk cok basit. . . . . . kafa patlatmaya gerek yok. . . .

saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

6. Selamlar.. GLYHO her şeyiyle benim hayatımın bir parçası olmuş. Bu zaman dilimi içerisinde bende iyi şeyler bırakmamasına rağmen halen ümidim var.
    Sayın patron ve özellikle tahta yapıcının/yapıcıların çok acımasız olduklarını gördüm ve halen daha görüyoruz. Bu şirkette Bi yatırımcı kimliğimle bulunduğum süre içerisinde aklınıza gelebilecek(Fed, seçimler, savaşlar, sayın patronun söz verip tutmadıkları/zamanında yapmadıkları, feto olayı, depremler, seçimler vb.)her türlü olumsuzluklar geregünden fazlasıyla yatırımcı aleyhine kullanıldı. Bu süreçte sayın patron hep kazanıp, yatırımcı kaybetti. Üzülerek Bu sürecin halen devam ettiğine şahit oluyoruz.
    Şimdi hislerim bana şöyle diyor. sayın patron ve tahta yapıcıların bu kadar acımasızlığı(bu şirkete yatırım yapan yatırımcıların bütün ekonomik enstrümanlar karşısında mahvedilişi) benim gibi küçük yatırımcıların beklentileri dahilinde bir hisse fiyatı mı? yoksa hayal edemeyecekleri bir hisse fiyatı için mi bunlara maruz bırakılıyor. taktir özellikle küçük yatırımcının
    Benim için sayın Km'nın öldüğü gün benim açımdan bayramım olacak.İsterse hisse fiyatını 500 TL etsin. yine asla değişmeyecek. sayın Km neden olduğu yada olayların böyle gelişmesine engel olmadığı için yaptıklarını yasamadan ölmeyi Allah ona nasip etmesin.s aygılarımla...

Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    Selamlar.. GLYHO her şeyiyle benim hayatımın bir parçası olmuş. Bu zaman dilimi içerisinde bende iyi şeyler bırakmamasına rağmen halen ümidim var.
    Sayın patron ve özellikle tahta yapıcının/yapıcıların çok acımasız olduklarını gördüm ve halen daha görüyoruz. Bu şirkette Bi yatırımcı kimliğimle bulunduğum süre içerisinde aklınıza gelebilecek(Fed, seçimler, savaşlar, sayın patronun söz verip tutmadıkları/zamanında yapmadıkları, feto olayı, depremler, seçimler vb.)her türlü olumsuzluklar geregünden fazlasıyla yatırımcı aleyhine kullanıldı. Bu süreçte sayın patron hep kazanıp, yatırımcı kaybetti. Üzülerek Bu sürecin halen devam ettiğine şahit oluyoruz.
    Şimdi hislerim bana şöyle diyor. sayın patron ve tahta yapıcıların bu kadar acımasızlığı(bu şirkete yatırım yapan yatırımcıların bütün ekonomik enstrümanlar karşısında mahvedilişi) benim gibi küçük yatırımcıların beklentileri dahilinde bir hisse fiyatı mı? yoksa hayal edemeyecekleri bir hisse fiyatı için mi bunlara maruz bırakılıyor. taktir özellikle küçük yatırımcının
    Benim için sayın Km'nın öldüğü gün benim açımdan bayramım olacak.İsterse hisse fiyatını 500 TL etsin. yine asla değişmeyecek. sayın Km neden olduğu yada olayların böyle gelişmesine engel olmadığı için yaptıklarını yasamadan ölmeyi Allah ona nasip etmesin.s aygılarımla...
    Sayın gündem çoğu firmanın değeri öyleki tutun bi hisse senedini dolara endeksli bakın nerelerde ki bu uzun sürede dolar enflasyonu da var bir de…

ikinci söyleyeceğim benim bi sözüm var “bu ülkede para kazanmak diye bir şey yok, ne kadar daha az para kaybederiz diye uğraşıyoruz”

Son sözümde firmalar bankalardan pahalı kredi almak yerine, nerdeyse batıkta olsa dahi halkaarzlar yüzüne kendilerine bedava kaynak yaratıyor… endeks yükselişi ve sözde kağıtların dolara göre kazandırması inşallah bir tuzağın parçası değildir.. halktan paraları topla sonra yıllarca hapis… ve sonrası dolara göre yine kayıpların derinleşmesi… bu dediğim bugünden yarına değilde endeks 500 dolara gelince anlayacağımız bi durum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by Somers Yazıyı Oku
    Sayın gündem çoğu firmanın değeri öyleki tutun bi hisse senedini dolara endeksli bakın nerelerde ki bu uzun sürede dolar enflasyonu da var bir de…

ikinci söyleyeceğim benim bi sözüm var “bu ülkede para kazanmak diye bir şey yok, ne kadar daha az para kaybederiz diye uğraşıyoruzâ€

Son sözümde firmalar bankalardan pahalı kredi almak yerine, nerdeyse batıkta olsa dahi halkaarzlar yüzüne kendilerine bedava kaynak yaratıyor… endeks yükselişi ve sözde kağıtların dolara göre kazandırması inşallah bir tuzağın parçası değildir.. halktan paraları topla sonra yıllarca hapis… ve sonrası dolara göre yine kayıpların derinleşmesi… bu dediğim bugünden yarına değilde endeks 500 dolara gelince anlayacağımız bi durum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sayın Sommers paylaşımınızın 3. paragrafında özellikle bu hissede yapılanları özetlemişsiniz. Bizim ülkemizde genelde güçlü olan haklıdır. Bu yüzden bazı şeyler beni aştığı için çoğu yorumumda duygusal tarafım daha ağır basıyor. Bu konuda forum sitesinden özür dilerim.
    sayın Sommers bulunduğunuz konum olarak her türlü uygunsuzluğu yapabilirsiniz. ama hiç bir zaman nereden geldiğinizi, "ne oldum değil ne olacağım "sözünü hayatınız boyunca hiç unutmamanız gerektiğini bilmelisiniz. yıllar önce GLYHO herkesin battı dediği noktada şirkete sahip çıktım. bu şirkete sayın KM rağmen güvendim. Gelinen noktada kendimi kandırılmış, hakareete uğramış hissediyorum. Bu yüzden bazen kişiliğime, karakterime uygun olmayan sözler sarfedebiliyorum. kendime bu sözleri sarffettiğim için kızıyorum Bir taraftanda sayın KM bunların en alasını hakkediyor diyorum.
    Son olarak Sayın Sommers yaşadığım bu olaylar silsilesini kendi açımdan çekilmesi gerekenler var çekiyorum diyorum, sayın Km açısından da ona üzülüyorum. ben onun ölüm konusunda gideceği yer hakkında sarffettikleri konusunda dürüst olmadığını düşünüyorum.zaten bu şekilde düşünen insan bunları yapmaz, en azından neden olmaz.. Neyse çok uzatıp bir şey yazmaya gerekte yok..Saygılarımla..

Sayfa 64/173 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •