Sayfa 641/1122 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691741 ... SonSon
Arama sonucu : 8971 madde; 5,121 - 5,128 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VI

1. millet sakın bu roketçilerin gazıyla iş yapmayın. böyleleri heryerde, cevap verecek medeni cesareti bile yok çünkü kendine ait fikri yok. 20 yaşında ergenler gibiler işte kaldıraçlı işlem açar, stop nerde diye sorarsın küfür eder. ben engelledim geçtim. işler ters gittiği zaman görücez bunları.

2.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    haberiniz için teşekkürler. Benim gibi çoğu insan dövizi sisteme sokmuyor. Sistemde olanların gece veya hafta sonu cin çarptığını görünce açıkcası korkuyoruz. Alacağımız faizden vazgeçerek döviz bürolarında trade etmek suretiyle döviz miktarını artırıyoruz.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    rica ederim.bende sizinle aynı şekilde ilerliyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by proftrader Yazıyı Oku
    Benden bu kadar.
    Yalanla veya cehaletle veya trollerle daha fazla uğrasamam.
    Benim bilgimin devamını isteyenler, lütfen çıkıp bana destek olsun ve saldırılarda yanımda olsunlar.
    Yoksa trollerle yola devam ederler.
    Eurobond işi çok karışıktır, başkalarını suçlamadan önce iyice araştırın. Ancak 1.1.2006'dan önce ihraç edilmiş olanlarda dediğiniz şekilde oluyor. İnsanlar niye tercih etmiyor sorunuza yardımcı olmak için yazmıştım. Ama siz bilgi almak değil, taraftar toplamak amacındaymışsınız. O zaman size kolay gelsin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    ....
    vakalar artışta ....
    maske heryerde takılmalı ....
    bayramda daha da dikkatli olunmalı ....
    haftalık Covid-19 verileri....
    27 Haziran – 3 Temmuz haftasında 57 bin 113 vaka....

5. Eurobond işine aklim ermez diyenler, belli bankalardan da normal usd hesabıyla dolarına iyi faiz alabilir. Benim bildiklerim odea %4, burgan %3.5 günlük dolar faizi veriyor herkese. Az bir miktar boşta bırakmak gerekiyor.
    Başka günlük hemen her miktara iyi dolar euru faizi veren banka bilen varsa yazmasını rica ederim. Herkes faydalanır faiz topiğinde...

Çaykur çaya %9.5 zam yaptı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    zam demişken;
    benzine de bu gece, zam gelecekmiş galba....

galibası yok.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 641/1122 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •