Sayfa 642/1001 İlkİlk ... 142542592632640641642643644652692742 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 5,129 - 5,136 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

Nihat Genç

@nihadagenc
    Folgen
    Dinci şarlatanlar yobazlar, İsrail'e 'asker' gönderelim gibi laflar etmeye başladılar! 'Yanmaz kefen' gönderseniz ya ! Menzilinizin 'bitmeyen çorbasından' gönderseniz ya! Herşeyi bilen gören Gavs'ınızı gönderin İsrail bombalarının yerini bilip tesirsiz bıraksa ya! Başımıza azrail kesilen atıp tutan hocalarınızı gönderseniz ya! Ayasofya'da kürsüde nara atan Diyanet Başkanı'nızın 'kılıcını' gönderseniz ya!
    Orta-Doğu'ya göndereceğimiz tek şey laik-sosyal-hukuk devleti Cumhuriyeti'mizdi onu da Faysal sermayesiyle Fetö ve tarikatlarınızla paramparça ettiniz, ve sayenizde bizim de elimizde 'dua'dan başka bir şey kalmadı!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Nihat Genç

@nihadagenc
    Folgen
    Sevgili İslamcı kardeşler, mücahid olup Afganistan'a savaşa koştunuz, Allahüekber deyip IŞİD'ci El Kaideci olup Suriye savaşına koştunuz! Hayırdır, Gazze'ye savaşmak için niçin koşmuyorsunuz? Çünkü Afganistan'da savaşırken arkanızda Amerika vardı, Suriye'de savaşırken arkanızda Amerika vardı (PKK da öyle arkasına Amerika'yı alıp savaşıyor). Türkiye'de iktidar olurken de arkanızda FETÖ ve Amerika vardı! Hayırdır? Arkanızda Amerika olmadan bir cihadınızı göremeyecek miyiz?

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Ne kadar doğru bilmiyorum ama, gasteci Hüsnü Mahalli'nin söylediğine göre, Mısırdan Gazzeye giden ilk yardım TIR'ı kefenmiş...

Bana şaka gibi gelse de, El-Ezher mantığı ile doğru olabilir...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ne kadar doğru bilmiyorum ama, gasteci Hüsnü Mahalli'nin söylediğine göre, Mısırdan Gazzeye giden ilk yardım TIR'ı kefenmiş...

Bana şaka gibi gelse de, El-Ezher mantığı ile doğru olabilir...
    cübbeli ahmet'in yanmaz kefenlerinden çıkarsa hiç şaşırma..

Recep in Kutsal kasesi.!!!

"Irak'taki Amerikan askerlerine duacıyız", Irak işgali sırasında;

"AKP bir İslam partisi değildir", Mason University'deki konuşmasında;

"Mayınlı arazileri Simon alsa ne olur", mayınlı arazilerin satışı sırasında;

"Rasmussen asla NATO genel sekreteri olamaz, peygamber efendimizin karikatürleri nasıl ifade hürriyeti kapsamında olabilir", NATO'ya yeni genel sekreter seçimi sırasında;

"Aslında zaten fiili yarı başkanlık sistemi işliyor", dün;

"Başkanlık sisteminin faydalarını bilmeli halkımız, ben tartışılmasını istiyorum!", yine dün;

"Düğmede Türkiye'nin de parmağı olmalı", Füze Kalkanı görüşmeleri sırasında;

"Filistin'deki acılara kayıtsız kalamayız", aklına her estiğinde;

"Model Ortağız", Obama her gaz verdiğinde;

"GOP'un Eşbaşkanıyız", her Silivri tutuklaması sonrasında;

"Sayın Mübarek, kefenin cebi yok...", eşbaşkanlığın getirisi aklına geldiğinde;

Devamı: aşagıda.!!!

https://www.guncelmeydan.com/pano/re...ci-t27421.html

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    cübbeli ahmet'in yanmaz kefenlerinden çıkarsa hiç şaşırma..
    İnanan müslüman insanın kefenlenme hakkına mutlaka saygım vardır, ama Hatay depreminde ahali gübre/şeker çuvalında defin yaptı yahu!

Adamcağız anlattı kefen bulamadım vermediler diye, neyse yazmayayım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

7.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Saadet zincirinin en büyüğünün ABD olduğu aşikar.
    Sanırım Afrika ülkeleri ve Rusya dışında her ülkede muhtemelen birbirine geçmiş irili ufaklı binlerce saadet zinciri var.
    Herkes birbirine zincir geçirmiş denilebilir.

Bakalım yakın zamanda kopması muhtemel bu zincirlere.

FED bono zararlarını zavallı Amerikan halkına sokmuş. Yeşil başlı gövel ördek.

Rahmetli babaannem 1. Dünya savaşı ve öncesini görmüş yaşamış bir kadındı, dedem ve kendi için kefen bezlerini saklardı, saklardı derken yanlış anlaşılmasın sandıklarda muhafaza ederdi...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 642/1001 İlkİlk ... 142542592632640641642643644652692742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •