Onemli Gunler Banner
Sayfa 642/690 İlkİlk ... 142542592632640641642643644652 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 5,129 - 5,136 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. 20.12.2022 IMKB100:5400 BENDEN BU KADAR!
    Forumdaşlar sizce de endeks aşırı şişmedi mi, evet bir kaç ucuz hisse var ama o kadar! Ben bugün itibariyle yüzde yüz nakit pozisyona geçtim ve VIOP30 da acele etmeden kademeli kısa pozisyon açmayı planlıyorum. Çok iyi paralar kazandık şükür, kar cebe yakışır. Yazım genel piyasa içindir, KLGYO özelinde yazmadım. YTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

2. Asgari ücret açıklandıktan sonra bir yukarı sonra aşağı gideriz tahminim var, oyun planımı buna göre yaptım bakalım tutturacak mıyım? Geçen yıl 17 ARALIK vakası vardı.YTD

Bence erken bir çıkış olmuş sn tahminci.geçen seanslardan birinde yurtdışı kıpkırmızı iken bizim borsada sasanın çöküşüne rağmen devlet kağıtlarını yukarda tutarak çöküşe engel oldular.Doların artmasını ve borsanın çökmesini istemiyorlar ne gerekiyorsa yapacaklar.En az üç ay bence sıkıntı olmaz.Ha üçüncü dünya savaşı başlar o zaman başka tabi.

Dolar artmasa da korkunç bir enflasyon var.Enflasyon böyleyken nominal olarak bizim borsada çöküş zor,dolar bazında ise olay kendi halinde seyretse çok şey olur da azerbeycan usulü bir ekonomi yönetimine geçtiğimiz için bence gene sıkıntı yok.

5. Piyasayı yükseltip yükseltip çıkıyorlar Sn. Hkm, benim gözlemim bu şekilde. Enflasyon tamam ama şirketler 2023 te bu kazançları sağlayamaz F/K lar yükselecek, millet de para bitti, resesyon kaçınılmaz. YTD

6. İki yıldan beri ilk defa tek bir hissem olmadan bir gece geçireceğim, acayip bir hafifleme duygusu içindeyim

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    İki yıldan beri ilk defa tek bir hissem olmadan bir gece geçireceğim, acayip bir hafifleme duygusu içindeyim
    İyi cesaret)

Yeni bir konut desteği.
    Para müteahhide veriliyo.
    İnşaat bitince ev teslim alınınca vatandaş kredi ödemeye başlıyo.
    0.68
    Sadece evi olmayanlara.
    Sadece belirli bir miktarda.
    Bu sayede konut fiyatlarıda artmıyor.
    Kesin bilgi değil duyumdur sadece.

Sayfa 642/690 İlkİlk ... 142542592632640641642643644652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz