Sayfa 645/805 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon
Arama sonucu : 6439 madde; 5,153 - 5,160 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Yani bakış açısı tabi. Plastik olsa belki diyebilirim ama metal ambalaj bence artarak devam eder. 20 sene sonra madeni yag, bitkisel yag, turşu, zeytin vb urunlerin nasil ambalajlarda satılmasını bekliyorsunuz? Bu arada şirkete bağlılık yemini etmedigimiz için sorun yok satışlar artsin yatirimlarin sonucu görülsün vedalasilir...
     Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Bnde hısse miktarını artırmak için radarıma aldım ama faaliyet raporunu inceledikten sonra iştahım kactı.cunku şirketin ürettiği urunler klasik high tek degil altı ustu teneke....kullanım alanı daralıyor.birde yonetıcılerin vasıflarına ve karıyerlerıne baktım ve vazgectım...bi yere kadar potansıyel var bi 20 sene sonra bu sektor yok ....ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Şirketimiz; S.S.TRAKYA YAĞLI TOHUMLAR TARIM SATIŞ KOOPERATİFLERİ BİRLİĞİ'nin Tekirdağ ve Karacabey tesisleri için açmış olduğu toplamda; 250.000 adet 5 Litre, 42.000 Adet 10 Litre ve 303.000 Adet 18 Litrelik yağ tenekesi ihalesini 1.179.687,54 USD teklifi ile kazanmış olup. Söz konusu ihalenin şartlarının karşılanması için ilave bir yatırım vs. gerekmemektedir. Şirketimiz dört ay içerisinde teslimatları gerçekleştirecektir.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/986438

13.452.000 TL. yapiyor, 1 usd 11.40 hesabiyla.

Bu ortamda cok ciddi bir satis ihalesi.
    Aldigi bu 1.8 Milyon dolarlik ihaleye, Turkiye'den kac firma teklif verebilir.?

20 sene sonra Trakya yagli tohumler mali, musterisine sanal yollami yollayacak.

3.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Aldigi bu 1.8 Milyon dolarlik ihaleye, Turkiye'den kac firma teklif verebilir.?

20 sene sonra Trakya yagli tohumler mali, musterisine sanal yollami yollayacak.
    borsanın kurdu tınaz hocam slm..3 kere zengin olmam için mücadele ettiniz ama 3 kerede teptim..benden bir halt olmaz...poltk psdtc ve aksa...tebrik ederim analizleriniz için..para kazaniyoruz ama sizin tercih ettiğiniz hisseler uçuyor maşallah..

Uzun vadede sonu eminiş ambalaj gb olacak demek istemiştim...ytd

5.  Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Uzun vadede sonu eminiş ambalaj gb olacak demek istemiştim...ytd
    Hımmm
    0.80 kuruş tan 70 Tl ye gidecek diyorsunuz

Ben varım

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Hımmm
    0.80 kuruş tan 70 Tl ye gidecek diyorsunuz

Ben varım

Tabii 20 yıl ömrümüz varsa ki yarına cikacagimizin garantisi yokken

Haklısunuz faaliyet raporundan şirketin kasaba işletmesi havasında oldugu izlenimi edindim...10 yıl oncesine gore aycıcek yagında markette gordugunuz teneke ambalaj oranı azalıyor mu artıyor mu.zeytın tenekesi için 15 veriyorım plastık olursa 5 TL bu durumda trend hangısını besler.bu nedenle gelecek pek ısıltılı degil bence.fiyata gelirsek eminilş 80 edermiydi burası TR borsası hersey mumkun...eminiş 80 oldıgu yerde bandaş 200 olsa yeridir...ytd

8.  Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Haklısunuz faaliyet raporundan şirketin kasaba işletmesi havasında oldugu izlenimi edindim...10 yıl oncesine gore aycıcek yagında markette gordugunuz teneke ambalaj oranı azalıyor mu artıyor mu.zeytın tenekesi için 15 veriyorım plastık olursa 5 TL bu durumda trend hangısını besler.bu nedenle gelecek pek ısıltılı degil bence.fiyata gelirsek eminilş 80 edermiydi burası TR borsası hersey mumkun...eminiş 80 oldıgu yerde bandaş 200 olsa yeridir...ytd
    Plastik ambalaj yakinda tum dunyada yasaklanacak.

2030'dan sonra plastik ambalaj diye bir konu kalmayacak.

Sayfa 645/805 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •