Sayfa 645/999 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 5,153 - 5,160 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hahhh... En sonunda, dolar gaymeden bahsedildi!

Yoksa bilmeyen birisi burayı okusa, orman yanginiylan mücadele, yönetime geydirme topigi sanacak!
    ormanları ağaçları orman gm bile düşünmüyor yahu tabela asmak varken yeşili kazıtan.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hahhh... En sonunda, dolar gaymeden bahsedildi!

Yoksa bilmeyen birisi burayı okusa, orman yanginiylan mücadele, yönetime geydirme topigi sanacak!
    bırakın dolar harici konuları,burası dolar yükseliş başlığı,diyorum roket yakıtını aldı ateşlendi diye,bazıları hala rehavet içinde. 9 mayıs suni baskı kırıldı,batırılan paralar çoktan buhar oldu. viopla, fx, köylü kurnazı oyunlarıyla kimse gerçeğin üstünü örtemez.

3. Benim komşu müteahhit 8 ay önce mendereste 12 dönüm üzüm bağını 1milyon 200 tl. ye almıştı. Şimdi 1/100000 lik plana girmiş ve adama dün 2 milyon tl. teklif ettiler. Bu adamlar nerenin ne zaman değerleneceğini nasıl oluyorsa müneccim gibi biliyorlar ve en geç 2 yılda parayı ikiye katlıyorlar. Hiç ıskalamıyorlar.

Şakadan senin cemaate beni de alın dediğimde ''Abi benim etim budum ne ki, tanımadıklarını iyice aylarca soruşturmadan gece sohbetlerine almıyorlar '' dedi. Ben de - zaten şaka diyorum, özgürlük en değerli şeydir. Para emanettir, ben özgür olmayı tercih ederim - dedim. bana dalga geçer bakışlarla baktı ve mutlu mutlu çekti gitti. Çark biat- ihya-biat olarak dönüyor.

4. aboo benjamin taraftarları ile karşıtları gavgaya tutuştu ben benjamin yukarı tarafında seyrediyom çekirdek çitleyerek

Hala yazıyorlar yahu, yönetime bildir butonuna abandım hepiniz için!

Dolar topiginde bir tek cinsel, dinsel, tensel konuların konuşulmadığı kaldi diye, not düştüm!

Sadece, Reha GAYA masumdur dedim!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. Olur mu yav...Biz orman arazileri yanınca ve madenlere açılınca ülkeye nasıl döviz gelecek DOLAR UCUZLAYACAK VEYA YATAY KALACAK ve ülkemiz uçacak onu konuşuyoruz sabahtan beri aslında...

7. günlükte ema9 ema21'i dün kırdı bu yeni yükselişin habercisidir.açın bakın 20 şubatta ne olmuş. o günden 6,25 zirvesine kadar 1 TL koydu. şimdi cuma kapanışta teyit alırsak 6,80 yolu açık. viop fx swap acısıda çıkınca sky is the limit.

Başlığa sükunet geldi!

Yazmazsam çatlarım, bizim uçamayan teyyareler taaa... Israile, yangına gitmişler!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 645/999 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •