Sayfa 645/906 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon
Arama sonucu : 7242 madde; 5,153 - 5,160 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Smile

Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Davalar devam ediyor yoksa şimdiye Red edildi diye kap haberi düşmesi gerekirdi
    Ytd
    Bence sadece kap haberi beklemektense bankanın yatırımcı ilşkiler bölümünü arayıp yatırımcı olarak bilgi almak daha güzel . ben öle yaptım bekliyorum.bilgi alan lütfen paylaşsın.

2.  Alıntı Originally Posted by ÖGSS Yazıyı Oku
    Bence sadece kap haberi beklemektense bankanın yatırımcı ilşkiler bölümünü arayıp yatırımcı olarak bilgi almak daha güzel . ben öle yaptım bekliyorum.bilgi alan lütfen paylaşsın.
    Aramaktansa mail atmak daha kolay, hem yazılı dönüş sağlanmış olur.

3.  Alıntı Originally Posted by Bankers Yazıyı Oku
    Aramaktansa mail atmak daha kolay, hem yazılı dönüş sağlanmış olur.
    Eyvallah kardeşim haklısın neşe hnm mail adresine de mail attım. ([email protected]) artı [email protected] de cc yaptım.

biz yatırımcıların sadece aleyhimize veya lehimize olanları bildirin demiyoruz bize açık olsunlar biz yatırımcıları kaale alsınlar bize şeffaf olsunlar başka bişey istemiyoruz.gerisi zaten hukuk mücadelesinde biz hukuka güvenimiz tam keşke ATAMIZIN kurucusu olan banka kurucu ve imtiyazlı hisse sahipleriyle bu duruma düşmeseydi keşke ATAMIZIN KURUCUSU OLDUĞU İŞ BANKASININ yatırımcısıyla bu hale düşmeseydi ATAMIZIN vasiyetini çiğnemeseydi keşkeeeeeeeeeeee

4. Konu az biraz somutlaşıyor gibi güzel

5. Hasan Hüseyin Türker davasin da güzel gelişme mevcut.kapta yayınlanması için çalışıyoruz.

6. Dün tüm müdürlere davalar konusunda bilgi istiyorum maili geçtim bakalım sonucu yazarım buraya. Bu arada uzun zamandır aranızdayım ama yazmadım
     Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    Hasan Hüseyin Türker davasin da güzel gelişme mevcut.kapta yayınlanması için çalışıyoruz.
    BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Onur86 Yazıyı Oku
    Dün tüm müdürlere davalar konusunda bilgi istiyorum maili geçtim bakalım sonucu yazarım buraya. Bu arada uzun zamandır aranızdayım ama yazmadım

BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eline sağlık kardeşim keşke tüm yatırımcılar duyarlı olup elnden geleni yapsa ağlamayan bebeğe süt dahi vermezler.Yani bizde yemek yemek istiyorsak ya ağlayacağız yada ağlatacağız.yoksa öle ömür boyu beklersin.

saygılar;

8.  Alıntı Originally Posted by SANTİNO Yazıyı Oku
    Konu az biraz somutlaşıyor gibi güzel
    Hep bilgi isteyen taraftasınız, siz de paylaşsanız bir şeyler.

Sayfa 645/906 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •