Sayfa 647/1002 İlkİlk ... 147547597637645646647648649657697747 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 5,169 - 5,176 arası.

Konu: Viop - XVI

1. Siz bütçenin 10 milyar dolar ile toparlanacağını mı düşünüyorsunuz? Turizm bitik, ihracat pazarların virus nedeniyle belirsiz. Belki günü kurtarirsınız, ama yapısal düzenlemeler yapılmadan 2020 yi kolay kolay atlatamayız. Dünyada kimse hasarın boyutlarını öngöremiyor. Yok imf yok swap anlasması bizi uçurmaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1
    Basit bir şekilde ilacı adet basina100 dolara alacağımızı söz verebiliriz. Ohh yeah hep benim aklıma gelsin. Almaz isek ohoooo öyle bekle dur evde..alacan....... hooop para ilaca gidecek hooop evden cikicaz.

Hoooop hoppa hop... ilacı alma sıfır turist... hop hop..

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by beta_ Yazıyı Oku
    Pozisyonum 1/10 short. Yukselmesi işime gelir açikcasi. Ama bu haftaki sert yükselişin duzeltmesini bekliyorum. Çöküş olur dağılır gibi beklentim yok. 98 lerin üstünü spotta beklemiyorum. O yüzden her yukari hareketi pozisyon arttırmak icin kullanıcam. Yatirım tavsiyesi zaten vermiyorum. Herkes gibi bende yanılabilirim. Sadece 92-94 araliğında spotun dinlenmesini bekliyorum. 110-112 araliğına kadar realizasyon normal.
    Böyle yorumları okuyorsak yükseliş sürecek demektir.

Longlamak isteyen ya da shortlamak isteyen ters yönde hareket varken hala bu istekte ise demek ki yeteri kadar ikna edilmemiştir piyasa...

Düşüş ta da çıkış ters yönlü poz almak kalmadığında başlıyor yüzde 90...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Bugün çokomelli çıkmış yine önüne gelene milyarlar dağıtmış arkadaş kime dağıttın hani nerede

Yalan söylüyor yada dağıttılarsada kendi yandaşlarına dağıttılar

Her akşam camiden dua ile virüs öldürmeye çalışan kafadan ne bekliyorsun ulan araplar sizin piriniz sizin ağababanız onlar yapmıyorlarda sizinmi aklınıza geldi hadi yapanda zaten sizin gibi beyin yoksunu insanlar

Teknoloji üreten ülkeler her safhada üstünler

Çık sen camiden ilkokullara liselere ders ver

Dua okuyarak adamın röntgenini çek

Bu kafa değişmedikçe sittin sene bir adım ilerlemeyi bırak 500 lü yıllardaki arapların pis yaşamlarına döner 21 yüzyılda kıç yıkamanın orucu bozup bozmadığını tartışırız

5.  Alıntı Originally Posted by beta_ Yazıyı Oku
    Siz bütçenin 10 milyar dolar ile toparlanacağını mı düşünüyorsunuz? Turizm bitik, ihracat pazarların virus nedeniyle belirsiz. Belki günü kurtarirsınız, ama yapısal düzenlemeler yapılmadan 2020 yi kolay kolay atlatamayız. Dünyada kimse hasarın boyutlarını öngöremiyor. Yok imf yok swap anlasması bizi uçurmaz.
    TÜİK'e göre Türkiye'nin turizm geliri, 2019'da bir önceki yıla göre yüzde 17 artarak 34 milyar 520 milyon 332 bin dolar oldu.

31.01.2020

4.4 milyar dolar da bizim yurtdışı turizm harcamamız olmuş
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

6. Kamu bankalarını verdiği 10000 tl ye kadar destek kredisinde genellikle 3bin tl olarak onaylanmış
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

kamu bankalarının "kampanyaya" verdiği destek aslında halkın verdiği destek.. buna ek olarak iban mevzusu ve sms mesajları var..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

8. Sussam bir türlü susmasam bir türlü
    nedir insanların inançlarıyla derdiniz
    inancın genlerle de araplarla da alakası yok
    şunu bir anlasanız beyinsizliğin daniskasıdır yaptığınız şey.
    Işinize bakın
    insanların kutsallarına dil uzatmayın.

Sayfa 647/1002 İlkİlk ... 147547597637645646647648649657697747 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •