Sayfa 648/784 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658698748 ... SonSon
Arama sonucu : 6266 madde; 5,177 - 5,184 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. https://twitter.com/koc_ibrahim_koc/...Gd3cnbmWQ&s=19

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sayin Kocibey
    Sirketin Gubre kismi ile ilgili en ufak bir suphe yok , orasi kar eden bir yapi zaten daha da iyi olacaktir . Ancak sirketin insaat kisminda cok buyuk pislik duyumlari aldim , alt taseronlar vasitasiyla sirketin kasten ic edildigine dair . Bosuna zarar yazmiyormus bazi santiyeler . Basimi belaya sokmamak icin detay veremem ama sayin balikcinin surekli vurdugu pandirin falan cozemeyecegi isler var . Cok ustaca insaat tarafi batiriliyor . Daha fazlasini sormayin soylemem bunlar kirli insanlar basimi belaya sokamam

3.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sayin Balikci

Biliyorsun ben de Ali Pandir hayrani degilim ama gitse her sey daha iyi mi olacak 20 aydir burada adam , insaati bilmeyen adami sirketin basina koyanlar ve insaatta bu zararlari yaptiranlardan hesap sormak gerek . 50 kere mail attim Ali pandir a gittiginde , bak dedim bu santiyeciler senin plazada beyaz yakalilarina benzemez seni yerler git insaati iyi bilen adam getir dedik sag kolun olarak gitti onu bunu budayip kontrol edebilecegini dusundu. 50 tane klik vardir sirketin icinde 30-35 senedir calisan oralara adamini yerlestirmis akbabalar var kolay mi kontrol edebilmek . Burada da yazdim , ver LIMAK Insaat basindaki su Feyiz Genc e 2-3 milyon dolar transfer parasi mum etsin firmayi 1 senede dedik, dinsizin hakkindan imansiz gelir anca . Simdi santiyelerde zarar yazilmis santiyelerden bir zarar daha haberini gorunce beyninden vurulmusa donecek , muhtemelen de onuruna gururuna yedirip istifa edemeyecek iyice kabuguna cekilecek . Santiyelerde bos oturan yuzlerce expat maasi alan adam var , hepsi bi yerlerden ustteki diger yoneticilere bagli bunlari nasil temizleyeceksin. Kuculme dediler hala insanlar bos oturuyor bazi santiyelerde !!

Yani Ali Pndir gitsin Reha Yolalan gelince mesela kina mi yakacaz ?? Gidecek Birilerinin kuklasi olacak santiyelerde calma isleri tam gaz devam edecek !!

Ben ne olursa olsun Pandir a inanmak guvenmek zorundayiz diyorum , once su gokyigit sulalesini bu sirketten defetmek lazim !!
    Ortak

Gökyiğit holdingin en büyük ortaklarından birisi, nasıl defedeceğiz ki ?

Öte yandan 2 yıldır bir halt yememiş bir yöneticiden 3. Yılda ne yapmasını bekleceğiz ki ?

Getirsinler senin dediğin adamı o zaman

Çalışmayan çözümlerde ısrar etmenin kimseye bir faydası olmaz

4. sayın maxsimetu mailleri gönderdim arkadaş

5. Tesekkurler sayin bozoklu , inanin baska turlu olmaz . Sirket icindeki namuslu insanlari uyandirip farkindalik yaratmadan bu is olmaz . Murat giginin cevirdigi pislikler yuzunden bu kadar insan magdur olmamali !!

6.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Tesekkurler sayin bozoklu , inanin baska turlu olmaz . Sirket icindeki namuslu insanlari uyandirip farkindalik yaratmadan bu is olmaz . Murat giginin cevirdigi pislikler yuzunden bu kadar insan magdur olmamali !!
    Ortaklar

Tweeter yine abuk sabuk bir sürü bilgi ile dolu

Cuma günü olanı sizler nasıl yorumluyorsunuz

Sızdı mı acaba ?

sinirden kanser olacağım bu gidişle

7. Depara kalkmak için vites düşürdü Cuma günü.Haliylen bende atladım vagona.Türkiyenin en köklü firmalarında biri.Niye korkayım ki dedim kendime.623 milyon dolara tekfenmi olur dedim.Sırf Toros gübreyi vermezler o fiyata kaldı ki ciro paylaşımı şu halde bile yarı yarıya gübre ve mühendislik işleri..istediği yere düşsün farketmez dahada alırım.

Kendime dedim kendime;))

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

8. sayın maximetu bir şey soracam izninizle, ben mailleri hotmailden gçnderdiğim zaman bilgisayardan aynen bir uyarı yazısı çıkıyor mahiyetini anlıyamadım şi
    mdi aşağıya yazıyorum açıklarsanız sevinirim

[email protected]
    teslim edilemez:15 ekim 2022......
    aşağıdaki alıcılara veya guruplara te....

bu ifadeler çıkıyor anlıyamadım lütfen açıklarmısınız?

Sayfa 648/784 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658698748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •