Sayfa 648/935 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658698748 ... SonSon
Arama sonucu : 7475 madde; 5,177 - 5,184 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. bizde spek ve avanileri ile kafa buluyoruz ..?
    burayı izledikleri belli ..
    varsın istedikleri kadar baskılasınlar ve maliyetinide iyi hesaplasınlar sonra şişko hesap sorar ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

2. Benim maliyet falan kalmadi gozu 1.50ye diktim 1 mil civari lotu sana kitliycem sisko sonrada senin otelde tatil yapicam =))

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ünlü gelmiş hoş gelmiş

4.  Alıntı Originally Posted by Fasarya34 Yazıyı Oku
    Ünlü gelmiş hoş gelmiş
    unlu gecende gelmişti bir halt olmadı....

bu arada yine aynı hareket.....endeks kagıtlarıyla hareket etmiyor.....endeksin saglam tam dusecegi gun yukarı yapıp tekrar geldiği yere dönüyor.....garan 6 larda iken bu 69 garam 10 oldu nerdeyse yuzde 60 yaptı bizimki yuzde 10 bile değil.....

mukemmel kagıdımız var

5.  Alıntı Originally Posted by pablo27 Yazıyı Oku
    Benim maliyet falan kalmadi gozu 1.50ye diktim 1 mil civari lotu sana kitliycem sisko sonrada senin otelde tatil yapicam =))
    .
    Bu adam şişkolar, ağır bedeniyle duba gibi oturmuş hisselerin üstüne kalkmıyor, hisse bu yük altında aşağılarda sürünüp duruyor.
    Yani bu şişkolar kimseye tatil yaptırtmayacak gibi

6.  Alıntı Originally Posted by pablo27 Yazıyı Oku
    Benim maliyet falan kalmadi gozu 1.50ye diktim 1 mil civari lotu sana kitliycem sisko sonrada senin otelde tatil yapicam =))
    .
    Bir bedelli daha hedefleri varsa, daha önce olduğu gibi yine o rakamlara çıkarırlar. Yüksekten yedirip alttan daha fazla lottu bedelliden yerine koyarlar. Borsa gündemde hemen yardıma koşar, her gün patronlara methiyeler dolu yazı dizileri yayınlayarak

7. Bugun bizim gunumuz olsun 80leri asalim, he yok ben kufur yemek istiyorum bana 24 saat saydirin diyosan o baska onada variz!!! Bu arada bu siskonun kagidinda hangi grup var?

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 648/935 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658698748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •