Sayfa 651/1002 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 5,201 - 5,208 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

piyasalarında kafası karıştı..yurtdışı kırmızı döviz bir aşağı bir yukarı...

bist yükselmeye devam ediyor...varlık fonundan dolayımı ?
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ilk sırada olsanız, bunların getirdiği aşıyı yaptıracakmısınız?

Ben biraz sıralamada geride durayım, onlar önce bir aşı olsun.
    Reha Bey,belki çaresizlik ancak eşim sağlıkçı etrafındaki çember giderek daralıyor ve çok önemli olmasa da bazı kalıtsal rahatsızlıkları da var,her hangi bir kuruldaki ne amaçla açıklama veya güzelleme yaptığı az çok anlaşılan tipler dışında,bu salgının başından beri oldukça bağımsız ve doğru veriler vermeye çalışan bazı bilim adamları da,Çin aşısının geleneksel aşı yöntemiyle yapıldığını,görülecek olası olumsuzluğun ise vücutta antikor oluşturmaması olduğunu söylüyor,biz antikor oluşturmasını umarak bu aşıyı yaptıracağız....

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Reha Bey,belki çaresizlik ancak eşim sağlıkçı etrafındaki çember giderek daralıyor ve çok önemli olmasa da bazı kalıtsal rahatsızlıkları da var,her hangi bir kuruldaki ne amaçla açıklama veya güzelleme yaptığı az çok anlaşılan tipler dışında,bu salgının başından beri oldukça bağımsız ve doğru veriler vermeye çalışan bazı bilim adamları da,Çin aşısının geleneksel aşı yöntemiyle yapıldığını,görülecek olası olumsuzluğun ise vücutta antikor oluşturmaması olduğunu söylüyor,biz antikor oluşturmasını umarak bu aşıyı yaptıracağız....
    Efendim gayet iyi anladım yazdıklarınızdan, benim tuzum kuruymuş meğer.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    diğerleri en azından başvuruda bulundular ve onay alacaklar gibi çin ile rusyanın ki tam bir muamma önce bi başvursunlar
    ayrıca %20 enfekte çok yüksek bir oran mesela bize 50 milyon doz aşı getirecekelr bunlarda da %20 enfekte durumu olursa 25 milyon kişide tam 5 milyon enfekte demek hadi deki %4 oldu bu bile 1.000.000 kişi demek çok yüksek bi rakam
    şeker tansiyon koah çoklu organ yetmezliği vb hastalıklarda yan etkileri ne
    benim tahminim normalda bir hastalığı olanlarla belli bir yaş üstüne öncelikle vurulması gereken bu aşı (grip ve zatürrede öyle yapılıyor) kesinlikle önce bunlara vurulmamalı/vurulmayacak. çünkü sürekli ahstalığı olanlar enfekte olunca kurtulmaları zor
    1 hafta önce çok sevdiğim bi akrabam virüs kaptı koah hastası idi. 3-4 gün evde kaldı oksijen seviyesi 50 lere düşünce acil hastaneye kaldırdılar makinalarla dün uğraştılar seviye 60 ın üstüne bile çıkmadı
    entübe ettiler dün öğleden sonra ama malesef gene 60 ın üstüne çıkmadı oksijen seviyesi. doktorlar koah hastası olduğundan ciğerler virüsle beraber tamamen kristalize oldu yapacak bir şeyimiz yok diyor
    yanına kimseyi almıyorlar ve ölüm haberini bekliyorlar zor bir durum
    şimdi yan etkielrinin ne olduğunu bilmediğimiz bir aşıyı önce koah hastasına mı vururuz yada sağlıklı birine mi
    bende çeşit çeşit rahatsızlık var bilmediğim bir şeyi nasıl vurdururum devlet bana grip veya zatürre aşısını bile vuramadı halen bu aşı için bu acele nedir.
    annem 75 yaşın üstünd ekesinlikle vurdurmam evde oturmaya devam etsin
    Ayhan Başkan,söyleyeceğim şey belki ilginç gelecek ama bu aşı keşke her 100 kişiden 80 nin de başarılı olup antikor oluştursa..

Daha öncede söyledim 90 lı yılların sonunda Diyarbakır da aşılama faaliyetlerini yerinde izledim,soğuk zincir korunamadığı için bir sağlık ocağında çok fazla miktarda nispeten kolay saklama şartları olan aşının bozulduğunu bilirim,zaten yetkililerde önce sağlıkçılardan başlayacak muhtemel..

5.  Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    bir ufak düzeltme ; şu an bist başkanı hakan atilla

https://www.borsaistanbul.com/tr/say...yonetim-kurulu
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

teşekkür ederim svg british
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Sayfa 651/1002 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •