Onemli Gunler Banner
Sayfa 651/1004 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 5,201 - 5,208 arası.

Konu: Viop LV

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,336
     Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Bilgi elbette önemli ,Bilgiyi nasıl kullandığın ondan daha önemli

Çok fazla gereksiz bilgi bombardumanı maruz bırakmak beyni dumura uğratır sağlıkla kararlar alamazsın ,rafine düşünemezsin
    Ona bilgi zehirlenmesi ,ayrıntı içinde boğulmak diyoruz işte

Düştümü alacan çıktı mı satacan nasıl strateji ?? bu kadar basit işte
    strateji basit ve yahşi yalnız baz da önemli.
    Fakirsen çarık zenginsen körüklü çizme fiyatlarına göre görece kazanç da önemli olabilir.

Saygılar
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

2. Paşinyan: "Ermenistan ile Azerbaycan arasındaki sınırın belirlenmesi süreci fiili aşamaya giriyor"

Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Azerbaycan ve Ermenistan arasındaki sınır belirleme çalışmalarında fiili safhaya geçileceğini söyledi.

Ermenistan hükümetinin YouTube sayfasında yayımlanan videoya göre, Başbakan Nikol Paşinyan, Ermenistan ile Azerbaycan arasında sınır belirleme çalışmalarının yapılacağı köylerde incelemelerde bulundu.

Paşinyan, Tavuş bölgesinde sınır belirleme çalışmalarının yapılacağı köylerde vatandaşların sorularını yanıtladı.

Sınırların Almatı Bildirgesi temelinde belirlenmesi prensibini benimsediklerini hatırlatan Paşinyan, "Ermenistan ile Azerbaycan arasındaki sınırın belirlenmesi ve çizilmesi süreci fiili bir aşamaya giriyor. Sınır belirleme komisyonları gidip yerinde Ermenistan Cumhuriyeti'nin sınırlarının nereden başladığına karar vermeli ve bu, Ermenistan Cumhuriyeti ile Azerbaycan Cumhuriyeti arasındaki devlet sınırı olmalıdır." açıklamasında bulundu.

Paşinyan, Ermenistan sınırlarında bir milimetre bile değişiklik yapılamayacağını, bunun anayasaya göre tüm halkın katılımıyla yapılacak bir referandumu gerektirdiğini kaydetti.

Başbakan Paşinyan, komisyonlarca üzerinde anlaşılan protokol gereği Bağanis'ten Berkaber'e kadar olan kesimde fiili sınır belirleme ve çizilmesi sürecini başlatabileceklerini belirtti.

Sınırlar belirlenmediği sürece karşılıklı ateş açılmasının normal bir durum olduğunu savunan Paşinyan, "Politikamız savaşa izin vermemektir, savaşın başlamasına izin vermemektir. Bu bölgelerde Ermenistan Cumhuriyeti'nin sınırlarını belirlemeye karar vermemizin nedeni de budur ve bunu sadece Ermenistan Cumhuriyeti için değil, aynı zamanda özellikle Voskepar köyü, Kirants köyü için, bu köylerin güvenliğini sağlamak amacıyla yapıyoruz." ifadelerini kullandı.

Paşinyan, sınır belirleme çalışmalarına karşı çıkmanın sonuçları olacağını belirterek, "Bu, hafta sonunda savaşın başlayacağı anlamına geliyor. O zaman savaşın sonunda ne olacağını biliyorum. Erivan'da bir yerlerde birbirimizi gördüğümüzde, 'Biz köylüydük, bu kadar bilgimiz yoktu ama peki sizin bilginiz yok muydu, ne yaptınız?' diyeceksiniz?" diye konuştu.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Strateji kadar trendde önemli, herif kaldırıp çakar sen fışkırttırıyo sanarsın hoop suyuniçine bulursun kendini, o yüzden usulet ve suhulet içinde endekisin dönüp dönmedipini bilebilmek imkansızdır.
    Benim kareaslardan Tüprs İşctr Thyao ve Asels den birini tavan yaparsa inanırız ölü kedi zıplamasına karnımız tok bizim

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

4. tüm yazılım/teknolojiler tavan oldu
    mia dahil
    ..

5. tavan olmayan tek patek kaldı
    ..

Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Emlak şu dip notun huylandırıyor beni

Yellowstone mu patlayacak meteor mu yıldızın kuyruklusu mu
    Maile bakıyorum alert sistemin de asayiş berkemal
    yukardan cisim mi yaklaşıyor ))
    yok beya..

manitaya şiir yazayım dedim.. yazdım.

manita şiiri yanlış anladı.. ateşimi çkarıp çıkarıp söndürdü.

halnuki ben başka bi anlamda şaapmıştım dizelerimi.

cisim meteor filan ilgisi yok böyle bişey kesinlikle deeeel

https://imgbb.host/aNhFn

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

7. Emlak, dün tabandan aldığın gyo hangisiydi?
    ..

nooldu paşinyan noooldu paşinyan..

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Sayfa 651/1004 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •