Sayfa 652/747 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702 ... SonSon
Arama sonucu : 5970 madde; 5,209 - 5,216 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Bank of america sal bizi yaw sal

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

Dilek Öztol
    bugünki haberde: istanbul Arnavutköy İlçe Umumi Hıfzıssıhha Meclisi'nin Ekim 2020'de çıkardığı 58 numaralı kararda, bölgede hayvancılık ve çiftçilik yapanların en geç Nisan 2021'e kadar tahliye işlemlerini başlatmaları istendi.

Investte bir alıntıdır. Dilek hanıma çabaları için teşekkür ederiz.
    Aman ha yatırım tavsiyesi değildir.

terapi terapi
    NUH ÇİMENTO'nun bilançosuna kâr getiren ve halka da arz olabilecek nitelikte iştirak şirketleri.... CEMENTOS ESFERA S.A yüzde 10... ÇİM-NAK TAŞ.LTD.ŞTİ yüzde 98.. ÇİMPAŞ ÇİMENTO PAZ. A.Ş yüzde 12... NAVIG HOLDING TRADE B.V yüzde 100.. NUH AGRO TARIM A.Ş yüzde 85... NUH BETON A.Ş yüzde 100... NUH GAYRİMENKUL İNŞ A.Ş. yüzde100... NUH YAPI ÜRÜNLERİ A.Ş yüzde 100.... ÜNYE ÇİMENTO SANAYİ A.Ş'nin de yüzde 40'ına ortaktir

Başka bir bilgilendirme alıntısı. Ytd

terapi terapi
    2-3 aydır yazıyoruz burda elimizden geldiği kadarıyla. Nuh çimento 1-Çoğu büyük yatırımlarını tamamladı. 2-Liman kapasitesini iki katına çıkardı. 3-Full mesaide, 2021 siparişleri full, kanal İstanbula çimento lazım deseler yüzde 40 ortağı olduğu Ünye çimentodan ister, çünkü siparişlerden mal yetiştiremiyor, o yüzden de Kocaeli Dilovasında yeni yerlerde yeni yatırımlar yapmak zorunluluğunu hissediyor, çünkü biliyor ki devasa büyüyor. 4 ve 10 Mart'taki toplantılar boşuna degil. 6-Yabancı alımları yine bugün de ön planda, bakabilirsiniz. 7-Lot sayısı böyle bir firma için düşük, bu hissenin yukarılara çıkışında büyük bir etken. 8-Yıldız pazara 2021 yılında geçen ve temettü güven endeksine dahil edilen bir şirket. 9- Sermaye-kar ve piyasa defter değerine göre aşırı pahalı değil. 10-Hem kendi kârı hem de iştiraklerinden gelecek karlarla her geçen gün büyüyen dev bir şirket. 11-Ünye Çimentonun yüzde 40 ortağı, buradan gelen kar bilançoya yandır.

hasan kayak hasan kayak
    Arkadaşlar nuh çimento deniz suyunu arıtıp kullanan çamur kurutma tehsisi olup çamuru kurutup yakıt olarak kullanan hammetesini hemen fabrikanın içindekidağlardan çıkarıp kullanan limanını kiraya veren 20 yıldır temettü veren ihracatını dolarla yapan ve yurt dısı ful ihracat yapan çimentoların ferrarisidir ne bir nibaş ne bir göltaş bütün çimento fabrikalarını toplasan bir nuh etmiyor inşallah güneşli günler yakındır ..

Arkadaşlar hepsi alıntıdır.

Sadece bilginiz olsun diye.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Kendi kararınızı kendiniz verin.

5. Ben motive oldum...

6. 57 seviyelerine kadar geri çekilmeye eywallah ama aşağısına kaydirirsan küfürü hak edersin sayın tahtacı..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

Sayfa 652/747 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •