Sayfa 652/1001 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,209 - 5,216 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bloomberg) --Bloomberg’e bilgi veren kaynaklara göre çok sayıda yabancı banka salı günü Türk bankalarına olan yükümlülüklerini takasta yerine getiremedi.
    Meali nedir hocam

2.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Dolardan korkan nasıl altın alsın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Altın, gümüş, euro var ama sepete dolar da ekleyelim demiştim. Farklı hesapta tl olarak unutmuşum içim cız etti

Alıntı Originally Posted by Son Osmanlı Yazıyı Oku
    Meali nedir hocam
    tl bulup verememi,şler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by Son Osmanlı Yazıyı Oku
    Dolara şuan girmeye de korkuyorum Dün almak varmış..
    Doların durumu,0 araba fiyatlarına benzedi;yok artık bu fiyattan alınmaz,indirim gelir,ötv indirimi olur,kdv azaltılır diye bekledikçe,her ay üstüne %3-5 koya koya uzaya gidiyor...

5. Ortalıkta trol bırakmadınız, şimdi yazacağım şeylere - Trol yazısı- demeyin.

Geçen 18 yılda oynanan oyunu anlayamayan veya anladığı halde '' bu kadar da değildir '' diyerek kendini oyalayan kitle her daim kaybedecektir. Doları 7,20 yaparak kasaya bayağı TL. doldurulmuş ve emekli ikramiyesi, kısa çalışma ödeneği vb. ( aslında gerçeğini yazamadığım için mıştır diyorum ) giderler karşılanmıştır.

Sonra 6,80 - 86 arasından tekrar kese doldurularak şimdi bir 7,35/ 7,50 denemesi ile bütçe tekrar düzeltilir ve kasım- Aralığa kadar oyalanır diye düşünüyorum. Kısacası her şey yolunda !! Y.t.d.

6. Dün bir bankada müdürle sohbet ederken yaklaşık 40 dk. geçirmişim. Bu zaman zarfında sayabildiğim 9 bireysel 50 bin ile 200 bin dolar aralığında alım emirleri verdiler. Altın fonu için adeta yarışıyorlardı. İnsanlar son vagon meselesini halen yiyorlar.

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    tl bulup verememi,şler
    bir kısmı ellerindeki dövizi sattılar dünkü düşüşün sebebi buydu..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    IMF’den Türkiye’ye ‘düşük rezerv’ uyarısı
    Türkiye'nin brüt rezervlerinin ocak-mayıs döneminde 22 milyar dolar azaldığına dikkat çeken IMF, "Yüksek dış finansman ihtiyacı ve düşük rezervler Türkiye'yi şoklara karşı savunmasız bırakıyor" dedi. IMF, Türkiye'ye kredi büyümesinin dizginlenmesi, rezerv artışı, Merkez Bankası (TCMB) güvenilirliğinin güçlendirilmesi ve enflasyonun kalıcı olarak düşürülmesi tavsiyelerinde bulundu.

https://www.sozcu.com.tr/2020/ekonom...arisi-5970474/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 652/1001 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •