Sayfa 653/682 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663 ... SonSon
Arama sonucu : 5451 madde; 5,217 - 5,224 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Bir insan bir yerden bir kere düdüklenir ikincisi olursa ondan şüphe duymaya başlarım..Ama görüyorum bazılarına bu alışkanlık yaptı.. Yazık yasa...
    Bunun adına Stockholm sendromu diyorlar.😀

2.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Adam bir buçuk ay önce BTCoin alacakmış almamış btr almış.koyayim o kafaya, zarar etmiş.Hala öğrenmediyseniz siz ikilmeye mahkumsun uz bizim millet borsa da yabancı sayesinde para çarpıyor onlar olmazsa birbirini düdükler.Yabanci nerde ise oraya gidin ancak orada ekmek yersiniz yoksa sizi çiğ çiğ yerler.
    Hatırlatırım...

3. Da dün mecliste bir siyasi partinin başkanı kürsüde ne hareket yaptığı kime yaptığını hatırlatırım ne zannediyorsunuz bunlar size ekmek mi yedirir.Ciğ çiğ yerler adamı..

4. Bugünlerde İşbtr çok hareketli. Burada bizim bakmamız gereken bence en önemli konu emsal değerler.:
    1.En önemli emsal değer Vakıfbankın b lerine verilen değerdir. Hazine tarafından 1.5 milyar dolar ödenmiştir. 29000 sermayeye bölerseniz İşbtr değeri 50000 dolara gelir yani bugünkü rakamlarla yaklaşık 650000 lira
    2. Şişe cam birleşmesi sırasında Anadolu cam B'sine ödenen 24700 lira
    3. Bundan önceki dolar zirvesi 9600 dolar,
    4. 1991 yılında haksız ve Atatürk'ün vasiyetine aykırı yapılan kuruculara ödenen temettü kısıtlaması
    Bu rakamlarla iş bankasının büyüklüğünü, iştirak yapısını düşündüğünüz zaman bu rakamların bile ne kadar ucuz olduğunu hesaplayabilirsiniz. Bu hesapları yapan küçük yaptırımcı alım yaparken tahtanın sahipleri bu algıyı değiştirip moral bozup aşağıya çekmeye çalışıyorlar. Benim düşüncem tahtalara bakmayın yanılırsınız, güveniyorsanız tahtada oluşan rakamlarla ilgilenmeyin.
    Biz 20 yılın üzerinde bekleyenlerdeniz. Hedefimiz imha. Tahtayla ilgilenmeyin bile gerekirse blokaj koydurun. Yatırımcı tavsiyesi değildir, kişisel düşüncelerimdir.

5. Resmen tufaya geldik bitirdi beni bu kağıt

6.  Alıntı Originally Posted by Geovani Yazıyı Oku
    Resmen tufaya geldik bitirdi beni bu kağıt
    Tufa değil değil sanırım.iskur tarihi zirvesini geçti.Sıra isbtr ve isatr de.zirvelerini geçmeleri lazım artık.
    İşkur 3 işlem ile tavan 664 bin oldu.Bu parayı kim bir hisseye bağlar.?Bir haber var ama patronlar yükünü tuttuktan sonra biz duyacağız sanırım.Ytd.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Geovani Yazıyı Oku
    Merhaba uyarı için teşekkür ediyorum ama gerekçesi nedir bilmediğim için soruyorum
    Neden sürekli blokaj yapın dediğim daha iyi anlaşılmıştır umarım.
    Geçmişte hisseye sahip olup fiyata aldanıp yükselince satanlar bugün ucuzdan alırım mantığı ile karalamaya devam ediyor. Sizin borsa geçmişiniz kadar ben bu hissede sabit duruyorum arkadaşlar.sn cumhurbaşkanımız isbankasi in durumuna dikkat çekmeden önce biz burdaydik. Sonuna kadarda burdayiz. Bizim yorumlarimlarimiza saygısi olmayan arkadaşlar bu hisseye mirasla sahip olup , atalarının satmama vasiyetine uyanlara saygı duyun bari. Eski lerden sayın aksarayi tekrar sayfada görmek beni sevindirdi. Kıymetli hissedarlara selam olsun.

8. siz değerli imtiyazlı ve kurucu (ISATR-ISBTR-ISKUR) ortakları e-devlet>mkk>e-cas>yatırımcı blokaj sayfası üzerinden hisselerinizi bloke etmeye davet ediyorum.

arkadaşlar e-devlet hesabınıza girin
    arama kısmına merkezi kayıt kurumu yazın linki tıklayın
    daha önce giriş yapmamışsanız mail ve telefon ile dogrulama isteyecektir.
    bu işlemlerde tamamlandıktan sonra sol tarafta e- cas altında yatırımcı blokaj kısmında bloke etmek istediğiniz ve adetleri seçerek satışa kapatabilirsiniz hisselerinizi
    işlemin aktif olması bir gün sürüyor.
    tekrar satmak için aynı e-cas altında yatırımcı blokaj kısmında bloke çöz emri ile satışa açabilirsiniz

Sayfa 653/682 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •