Onemli Gunler Banner
Sayfa 653/948 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 5,217 - 5,224 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

Kağıda 10 bin yorum yapıp sonra bay bay diyenler değişen ne. Kardeşlerim bilanço öğrenin kendi bacağınızdan asılın. Balık tutun yemesini herkes bilir. Ytd

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

2.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Kağıda 10 bin yorum yapıp sonra bay bay diyenler değişen ne. Kardeşlerim bilanço öğrenin kendi bacağınızdan asılın. Balık tutun yemesini herkes bilir. Ytd

Sn.katti son 3 dönem bilançoda değişen ne vardı ki? ÖTV konusu malumdu zaten artı birleşmenin ciro ya etkisi bekleniyordu. Hisse ne yol alacağı bu sene belli olacak. Yine ÖTV indirimi gelse seneye 1 tl daha fiyati artar ancak. Neden? Sürdürülebilirlik olacak mı mesele bu zaten. Bunu başından beri buradaki herkes biliyor. Inanın takip ediyor musunuz bilmiyorum fakat ben 8 9 yıldır forumu izlerim ve bugüne kadar ne yorumlar yapıldığını da çok iyi bilirim. Kağıdı da iyi tanıdığım için açıkça şunu söyleyebilirim ki konusulmadık hiç birşey kalmadı. Söz bitti. Ve son derece nezaket çerçevesinde oldu son dönemde özellikle. Bu söyleminizden şunu mu anlamalıyız sizce bilanço kötü mü geldi sizce? Evet dönemsel olarak bana göre kötü yıllık bazda çok iyi. Bu tahta çok çok abartılı şeyler olmazsa zaten 3 milyon dönemsel açıklar. biz üstüne ne kadar koyar onun peşindeyiz. Ytd

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 1Ç bilançosunu 3+ lira ile karşılar. At fava bekle. Ytd ama.

Alıntı Originally Posted by mastori Yazıyı Oku
    Sn.katti son 3 dönem bilançoda değişen ne vardı ki? ÖTV konusu malumdu zaten artı birleşmenin ciro ya etkisi bekleniyordu. Hisse ne yol alacağı bu sene belli olacak. Yine ÖTV indirimi gelse seneye 1 tl daha fiyati artar ancak. Neden? Sürdürülebilirlik olacak mı mesele bu zaten. Bunu başından beri buradaki herkes biliyor. Inanın takip ediyor musunuz bilmiyorum fakat ben 8 9 yıldır forumu izlerim ve bugüne kadar ne yorumlar yapıldığını da çok iyi bilirim. Kağıdı da iyi tanıdığım için açıkça şunu söyleyebilirim ki konusulmadık hiç birşey kalmadı. Söz bitti. Ve son derece nezaket çerçevesinde oldu son dönemde özellikle. Bu söyleminizden şunu mu anlamalıyız sizce bilanço kötü mü geldi sizce? Evet dönemsel olarak bana göre kötü yıllık bazda çok iyi. Bu tahta çok çok abartılı şeyler olmazsa zaten 3 milyon dönemsel açıklar. biz üstüne ne kadar koyar onun peşindeyiz. Ytd

Kardeşim üstüne alınma daha da yazmam. Lütfen 1 haftadır yapılan yorumlara bak. Yatırım bu mudur ya. Kağıdı al 20 günde sat. Sonra say sayıştır. Üzgünün bilanço öğrenin deyince bu bilanço için demedim. İyi analiz edip paylaşacağım.

Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

5. Yok almadım dostum sorun yok. Yani yapılan yorumlar vs. Çok önemli değil. Kendi adıma zaten hedefim var aslında forumdaki hedefte çok normaldi. Yani hersey çok yolunda çok normal ve hedef çok basitti. Bunu bile beceremiyor tahta. Malesef

Yok almadım dostum sorun yok. Yani yapılan yorumlar vs. Çok önemli değil. Kendi adıma zaten hedefim var aslında forumdaki hedefte çok normaldi. Yani hersey çok yolunda çok normal ve hedef çok basitti. Bunu bile beceremiyor tahta. Malesef

Egeen 2010 da 15 e 500 tane aldım. Karalama üstüne karalama sattım. 2014 te 450 oldu

7.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Egeen 2010 da 15 e 500 tane aldım. Karalama üstüne karalama sattım. 2014 te 450 oldu

Bu tür örnekler çok fazla sevgili dostum. Bakalım filmin sonuna kimler dayanabilecek. Sn.izci az kaldın öz kaldın umarım hersey senin umduğun gibi gelişir tekrar donersin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Bu tür örnekler çok fazla sevgili dostum. Bakalım filmin sonuna kimler dayanabilecek. Sn.izci az kaldın öz kaldın umarım hersey senin umduğun gibi gelişir tekrar donersin

Üstad, hisse düştü diye yerine koyma olmaz bende, şüphelerim var, 2018 1. Çeyreği görmem lazım. Her şey kısmet tabiiki.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Sayfa 653/948 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •