Sayfa 657/717 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667707 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 5,249 - 5,256 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    90.versene badem kucaga alıyım seni...
    Kardeşim, sen yeter ki iste,dile,arzu et o asla hayır demez teklifini geri çevirmez bir yolunu bulur memnun eder eder seni üstelik peçete kolonya bedavadır.. Patron Mücahit Ören ve İhlas holding iştirak şirketleri, kirli,karanlık,bataklık Müessesesi, Soyguncu,vurguncu,rüşvetçi,hırsız düzenin can yakan,ağıtlar yaktıran,ocakları tütmez hale getirip söndüren ÜRÜNÜDÜR.. Allah Islah Eylesin.. CÜMLETEN HAYIRLI CUMALAR ..

2.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Kardeşim, sen yeter ki iste,dile,arzu et o asla hayır demez teklifini geri çevirmez ..CÜMLETEN HAYIRLI CUMALAR ..
    hayırlı cumalar abi 90. destegimiz var keyfi bilir biz asagı düstükçe alırız sabrederiz sabrederenleri RABBİM sever mükafatlandırır ya nasip diyelim..

3.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    hayırlı cumalar abi 90. destegimiz var keyfi bilir biz asagı düstükçe alırız sabrederiz sabrederenleri RABBİM sever mükafatlandırır ya nasip diyelim..
    Eyvallah güzel kardeşim ,hakkımızda hayırlısı olsun..Tüm temenni ve dileklerini RABBİMİZ olan ALLAH kabul eylesin ve sıkıntılarımıza çareler ihsan eylesin..Amin..Selam ve dua ile..

4. Not:Atik kardeşim,sana özel düşmanlığım yok bazen eleştiri yapıyorum üstü kapalı üzülüyorum fikrine,zikrine,düşüncene saygım var ama kötülerin iyileri olmaz düzen onların düzeni soyuyorlar talan ediyorlar bu haramilerin senini benimi olmaz bir tarafı sahiplenip diğer tarafı eleştirmen onların saflarında yer alman günahlarına,veballerine ortak olmak demektir biz tüm haksızlıklara karşı beraber olmamız gerektiğine inanıyorum yani senin hırsızın,dolandırıcın benim soyguncum ,vurguncum olmaz doğru birdir biz hepsine karşı durmalıyız diye düşünüyorum...Hayırlı Cumalar..Selamlar..

Ahmet mücahid ören 9.450.000 2,1 %

ihlas holding anonim şirketi 107.814.632 23,96 %

diğer 332.735.369 73,94 %

son durum bu... Ahmet atak finish...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Pay %5 in altına düşünce ortaklık dağılımında görünmez. %4x4 farklı hesap kullanırsan = %16 eder ve dikkat çekmez. Spekülatörle daha çok hesap daha çok aracı kurum kullanırlar. Ancak çakacağı zaman toplu gösterir...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Ahmet mücahid ören 9.450.000 2,1 %

ihlas holding anonim şirketi 107.814.632 23,96 %

diğer 332.735.369 73,94 %

son durum bu... Ahmet atak finish...
    hala var abi bitmedi 4.74 hisse ortagı hala ama 30 milyon sattı 20 küsür milyon kalmıstır onuda satarsa tren kalkar.İNSALLAH.

8. Hacimde sıkıntı var hareket gelmesi gerek.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 657/717 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •