Sayfa 658/891 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon
Arama sonucu : 7124 madde; 5,257 - 5,264 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by Sarahode Yazıyı Oku
    Ayni dertlerden muzdaripiz...

Erkan akyuz ben...

Daha fazla yazman dilegi ile...
    Aslında kim olduğunu tahmin etmiştim. Bence oradaki en aklı başında ve en objektif kalemlerden birisi sensin aziz dostum. Zaten o yüzden seni de çok taşlıyorlar biliyorum meyve veren ağaç misali.

Umarım her şey gönlünce gelişir.

Bilmukabele...

2. Süperonline halka arzı gündemde.

3. Ben orta buyuklukte bir yatirimciyim.Benim gibi 1000 orta buyuklukte yatirimci Bofa yi evine şutlar.

El verin dostlar.Tcell in kūllerinden doğduğunu ve mahkus talihini değiştirdiğini yedi dūvele ispat edelim

Geçmiş geride kaldı yaşandı bitti.Şimdi ūlkenin en būyūk gelecek vaad eden şirketinin hissedarıyız.

Çok yakın bir tarihte rūştūnū ispat edecektir.Mesela bilançoda...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Pandemi nedeniyle Bir çok insan evinde ve daha fazla internet ortamında ..
    Tcell ile ilgili yazmiyorum..konu bist..
    Evet insanlar kazanç peşinde..
    Sermaye piyasalarına İlgili gittikçe artıyor
    Şimdilik 2 milyon borsaya girdi
    dahası gelir diye düşünenler ile paradan para kazanma zamanı diyenlerin sayısı arttıkça o baskı yapan kurum veya kişiler elindeki tcell dahil değerli hisseleri biz ky lara kaptiracak.. bakalım görmediğimiz daha neler göreceğiz..

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Herhalde hiçbir kağıtta böylesine derinleşmiş, filozoflaşmış küçük yatırımcı yoktur.
    En küçük bir ayrıntıyıl bile kaçırmayan bu küçük yatırımcı iradesi BofA yı da citibank ı da çökertir.
    Beynelmilel sermaye Bu numarayı Dünya'nın her yerinde çekiyorlar ama bu sefer sert kayaya çattılar. Azmin elinde birşey kurtulmaz. Çaya devam....
     Alıntı Originally Posted by Burutay Yazıyı Oku
    Hep en doğrusunu siz düşünürsünüz ve bu yüzden sizin gibi düşünmeyen ya da kendini düzgün bir şekilde ifade eden muhatap karşınıza çıktığında hemen bir şekilde onu küçümseme gereğini duyarsınız ya.

Taktım ben sizin şu "derinleşmiş, filozoflaşmız küçük yatırımcı" tespitinize.

"Filozoflaşmış Küçük Yatırımcı" ha? Bu isimlendirme aslında gerçekten de oldukça sevimli olmuş ama acaba benim hakkımda yaptığınız bu tespit doğru mu yanlış mı?

Acaba ben gerçekten de sizin tahmin ettiğiniz gibi kendini aşıp filozoflaşmış bir küçük yatırımcı mıyım yoksa değil miyim !!!

Yoksa siz bu mecrada yazıp çizen herkesi kendiniz gibi mi sanıyorsunuz?

Bunu anlayabilmenin tek yolu var ve bu nitelemeyi yapan kişiye küçük yatırımcının tanımı sormak ve daha sonra benim portföyümdeki TCELL lot miktarı ile bu azami lot miktarını kıyaslayarak hangi boy yatırımcı olduğumu tespit etmek.
    Malum küçük yatırımcının resmi ve net bir tanımı yok. Bakalım sizin küçük yatırımcı ölçünüz ne?

Sayın arpaci55, sorarım size, sizin değerlendirme kriterlerinize ya da bakış açınıza göre ; maksimum hangi lota kadar TCELL'e sahip olanlar "küçük ya da güççük" yatırımcı olarak kabul ediliyor acaba?

Lütfen beni cevapsız bırakmayınız.
    Sayın Burutay,
    Ben; bu formundaki arkadaşların teknik ve temel analiz konusunda çok tecrübeli oldukları ve bunun yanında şirket ile ilgili en küçük bir bilgiyi de çok Detaylı analiz etme becerisine sahip olduklarını belirmek için bu yorumu yapmıştım.
    Yani diğer topiklerde olduğu gibi boş atıp dolu tutanmaya çalışan bir gurup değiliz.
    Anlayacağınız, Hiçbir kinaye veya küçümseme sözkonusu olmadığı gibi yapılan Yorumların da çok isabetli bulduğumu ve okumaktan mutlu olduğumu belirtmek istedim.
    arkadaşların bu bilgi, beceri ve azimle kağıt üstüne çöreklenmiş oyun oynaya spek leri de zora sokacağını Söylemek istedim.
    Ayrıca ben size hitaben de birşey yazmadım ki, neden üzerinize alındınız da böyle peşin hükümlü saldırıyorsunuz? Yazdığım genel bir yorumdu. Daha fazla uzatmak ve polemiğe girmek istemiyorum. Buyurun meydan sizin.
    ısrarınız üzerine bu cevabı yazdım.
    Bol kazançlar diliyorum.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

6.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Sayın Burutay,
    Ben; bu formundaki arkadaşların teknik ve temel analiz konusunda çok tecrübeli oldukları ve bunun yanında şirket ile ilgili en küçük bir bilgiyi de çok Detaylı analiz etme becerisine sahip olduklarını belirmek için bu yorumu yapmıştım.
    Yani diğer topiklerde olduğu gibi boş atıp dolu tutanmaya çalışan bir gurup değiliz.
    Anlayacağınız, Hiçbir kinaye veya küçümseme sözkonusu olmadığı gibi yapılan Yorumların da çok isabetli bulduğumu ve okumaktan mutlu olduğumu belirtmek istedim.
    arkadaşların bu bilgi, beceri ve azimle kağıt üstüne çöreklenmiş oyun oynaya spek leri de zora sokacağını Söylemek istedim.
    Ayrıca ben size hitaben de birşey yazmadım ki, neden üzerinize alındınız da böyle peşin hükümlü saldırıyorsunuz? Yazdığım genel bir yorumdu. Daha fazla uzatmak ve polemiğe girmek istemiyorum. Buyurun meydan sizin.
    ısrarınız üzerine bu cevabı yazdım.
    Bol kazançlar diliyorum.
    Sayın arpaci55

Yarım asrı çoktan geçmiş bir ömre ve 35 yılı aşkın borsa tecrübesine sahibim (seyyar tezgahlarda kağıt formundaki hisse senetlerinin satıldığına bizzat defalarca şahit olmuş birisiyim) ama en çok da kelimelerle ve ona yüklenilen anlamlar konusunda iyi olduğumu düşünürüm. Ben halen, doğru anladığımı düşünmekle beraber, bu nazik üslup ve açıklamadan sonra, ben de yaptığınız değerlendirmeyi yanlış anlamış olabileceğimi kabul ediyor ve bu polemiğe başlamadan noktayı koyuyorum.

Bu arada halen son derece aktif bir şekilde kendi mesleğini yürüten, yani işi gücü çok olan birisi olarak gerekli olmadıkça yazmayacağım konusunda emin olabilirsiniz.

Herkese önce sağlık, daha sonra huzur ve en sonra da bol kazançlar elde etmesini diliyorum.

7. Yazdıklarım kimseye cevap değildir sadece durum tesbitidir.
    İşin ilginç yanı birçok arkadaş(ben dahil) ben çok eskiyim yıllarımı borsaya verdim diye söze başlıyor.
    Ben de ilk günden beri borsadayım. Kapalı zarf ile teklif usulü işlem yapıldığı günden beri. Ben de limon kasası üzerinden alım satım yaptım. Bunlar hiç birşey ifade etmiyor.
    Borsada 700 civarı şirket var. Kaçımız hangi şirketin genel kuruluna katıldık.
    Bu suçlama değil. Ben yıllardır şirketlerin genel kurullarına katılmaya çalışıyorum ve neden kimse katılmıyor diye de çok şaşırıyorum.
    Bu işe bu kadar para bağlayanlar bile genel kurullara katılmıyorlar. Aracı kurumlar bile bu işe çok ilgisizler halbu ki vekalet yoluyla katılım sağlayıp hak arama yapabilirler.
    son Türkcell genel kuruluna katıldığımda Sembolik vekaleten katılan 6/7 kişi vardı ve sadece izlediler. Hazurun cetveline bakabilirsiniz 666 tane fon vs. Yabancı katılımcı vardı.
    Başkan'ın tüm baskı ve yönlendirmesine rağmen tek soru soran ve açıklama yapan bendim. Merkezi kayıt kuruluş görevlisinin uyarı ve müdahalesi ile bazı maddelerde konuştum ve kayıtlara geçirdim.
    Böylesine önemli bir şirkette bile Hissedarların İlgisizliğine çok şaşırıyorum.
    Aslında yapılması gereken şu. Burada yazıp çizip tecrübe ortaya koymaktan çok Tüm hissedarlar ister gerçek ister elektronik ortamda genel kurullara katılmalı ve oylamalara da RED veya evet oyu vererek farkındalık yaratmalıdır. Şirketlerin genel kuruluna katılmak için bir hisse bile olmasınyeterli.
    Bol kazançlar diliyorum.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

8. Orada şikayet Edip küçük yatırımcının hakkını savuna biliyor musun.. yani yazıklar olsun yıllardan beri hisseyi süründürüyor sunuz.hepinizi kınıyorum lanet olsun gibi laflar söyleyebilir miyiz genel kurulda yoksa süt içip kek yiyip dönüyor muyuz
     Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Yazdıklarım kimseye cevap değildir sadece durum tesbitidir.
    İşin ilginç yanı birçok arkadaş(ben dahil) ben çok eskiyim yıllarımı borsaya verdim diye söze başlıyor.
    Ben de ilk günden beri borsadayım. Kapalı zarf ile teklif usulü işlem yapıldığı günden beri. Ben de limon kasası üzerinden alım satım yaptım. Bunlar hiç birşey ifade etmiyor.
    Borsada 700 civarı şirket var. Kaçımız hangi şirketin genel kuruluna katıldık.
    Bu suçlama değil. Ben yıllardır şirketlerin genel kurullarına katılmaya çalışıyorum ve neden kimse katılmıyor diye de çok şaşırıyorum.
    Bu işe bu kadar para bağlayanlar bile genel kurullara katılmıyorlar. Aracı kurumlar bile bu işe çok ilgisizler halbu ki vekalet yoluyla katılım sağlayıp hak arama yapabilirler.
    son Türkcell genel kuruluna katıldığımda Sembolik vekaleten katılan 6/7 kişi vardı ve sadece izlediler. Hazurun cetveline bakabilirsiniz 666 tane fon vs. Yabancı katılımcı vardı.
    Başkan'ın tüm baskı ve yönlendirmesine rağmen tek soru soran ve açıklama yapan bendim. Merkezi kayıt kuruluş görevlisinin uyarı ve müdahalesi ile bazı maddelerde konuştum ve kayıtlara geçirdim.
    Böylesine önemli bir şirkette bile Hissedarların İlgisizliğine çok şaşırıyorum.
    Aslında yapılması gereken şu. Burada yazıp çizip tecrübe ortaya koymaktan çok Tüm hissedarlar ister gerçek ister elektronik ortamda genel kurullara katılmalı ve oylamalara da RED veya evet oyu vererek farkındalık yaratmalıdır. Şirketlerin genel kuruluna katılmak için bir hisse bile olmasınyeterli.
    Bol kazançlar diliyorum.

Sayfa 658/891 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •