Sayfa 658/911 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon
Arama sonucu : 7285 madde; 5,257 - 5,264 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by cihan55 Yazıyı Oku
    Ben 5.5 desteğine kadar salacagini düşünüyorum GS yenerse..

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O zaman ordan alırız. Trade farkı ne kadar çok olursa o kadar çok kazanır millet. Ama ben brüt takastan çıktığı için o kadar uçurum fiyatlamalara gideceğini sanmam bir müddet daha. En azından çarşambaya kadar.

2. Gsaray maçı berabere biterse Tspor Malatya maçını da Başakşehir maçını da alır. Balakşehir Göztepeyi 3-0 yendi ama istatistiklere bakarsanız fazla oyunda olmadığını görürsünüz. Ayrıca kart cezalısı oyuncuları da olacak. Trabzon için önümüzdeki hafta içi farklı anılacak gibi. 6. his.ytd. Spek fazla mal kaptırmaz bu düşünce ile diye düşünüyorum. 6.00 altından alıcıyım.

3.  Alıntı Originally Posted by sed_dülbahir Yazıyı Oku
    Sivas-gs maçında beraberlik çıkarsa çok fazla salmaz.Malatya maçı mutlak fiyatlanacaktır.YTD.
    Verilmiş sadakası varmış Allahtan Ts'nin

4. Bu sonuca göre yine 6,15-6,20 aralığından alım fırsatı verir belki.

5.  Alıntı Originally Posted by bilgin2097 Yazıyı Oku
    Bu sonuca göre yine 6,15-6,20 aralığından alım fırsatı verir belki.
    Belki değil kesin gibi.. Bu hafta puan kaybı olacaktı zaten, fakat Trabzon da puan kaybederek bu şansı kullanamadı
    Son düzenleme : cengiz gürkök; 08-03-2020 saat: 21:46.

6.  Alıntı Originally Posted by bilgin2097 Yazıyı Oku
    Alan alsın.Bu futbolla ne Sivas ,ne Trabzon şampiyon olur . Trabzon haftada üç macı kaldıramıyor. Başakşehir ve GS şu an daha şanslı görünüyor oynadığı futbolla.Tabzon , Malatya maçını alıp, Basaksehir'i geçebilir veya berabere kalabilirse, Fener kupa macina yedeklerle çıkmalı. Bir koltuğa iki karpuz sığdıracak kadar babayiğit değil. Yine de şu anda şampiyonluk , başka takımların puan kaybetmesine bağlı değil. Akıllı davranmalı. Kupayı bırakmalı.Basaksehir'e yenilmemeli. Yeni Malatya da durumlar karışık. Bundan faydalanmalı. Fakat hicbir mac fıstıklı kadayıf değil. Büyük konuşup, bu maç çantada keklik dememeli. Bir Trabzon yatırımcısı olarak ,takım da ,yönetim de, futbolcularda ligde şampiyonluğa kilitlenmeli. Kupaya değil.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Yine de ben yarın düşüş olacağını sanmıyorum endeks çok kötü olmazsa. Çünkü daha çok mac var ve hâlâ Trabzon en şanslı fiksture sahip.
     Alıntı Originally Posted by amazon Yazıyı Oku
    Alan alsın.Bu futbolla ne Sivas ,ne Trabzon şampiyon olur . Trabzon haftada üç macı kaldıramıyor. Başakşehir ve GS şu an daha şanslı görünüyor oynadığı futbolla.Tabzon , Malatya maçını alıp, Basaksehir'i geçebilir veya berabere kalabilirse, Fener kupa macina yedeklerle çıkmalı. Bir koltuğa iki karpuz sığdıracak kadar babayiğit değil. Yine de şu anda şampiyonluk , başka takımların puan kaybetmesine bağlı değil. Akıllı davranmalı. Kupayı bırakmalı.Basaksehir'e yenilmemeli. Yeni Malatya da durumlar karışık. Bundan faydalanmalı. Fakat hicbir mac fıstıklı kadayıf değil. Büyük konuşup, bu maç çantada keklik dememeli. Bir Trabzon yatırımcısı olarak ,takım da ,yönetim de, futbolcularda ligde şampiyonluğa kilitlenmeli. Kupaya değil.

8.  Alıntı Originally Posted by bilgin2097 Yazıyı Oku
    Brutten cıktı hisse oralar zzor

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 658/911 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •