Sayfa 659/785 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon
Arama sonucu : 6279 madde; 5,265 - 5,272 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by veysel karani Yazıyı Oku
    Doğrusu ben şirketin işleyişi ile ilgili olarak yapmak isteyip te yapamadığı bir şey olduğunu zannetmiyorum. Olsa olsa yeni yatırımlar konusunda YK karar almıyor olabilir. Onun dışında zaten şirkette çalışmak istemediği yada çalışmak istediği birileri, yada onun yetki alanında olan konularda sorun çıkıyorsa zaten durması hatalı. Gerektiğinde headhunter lar 'a söylese ona yine ballı kaymaklı iş bulurlar o yüzden kendisine eziyet olması lazım böyle bir durumun. Lakin şirket hakkında söylediği verimlilik falan gibi konular konunun bir tarafı, ana konu şirketin ufku açık değil vizyonsuzluk hakim durumda öncelikle. Hem zarar etmeyelim hem de ne uzayalım ne kısalalım ana fikri ile hareket eden şirketler piyasayı başkasına kaptırırlar ve uzun dönemde 30 derece sudaki kurbağa gibi geri dönemezler ölür giderler. Burada da YKB devreye girmesi lazım ama oda mübarek nasıl bir yanılsamayla oraya getirildiyse, ben ABD Bşk. Biden gibi etrafında neler olduğunun ve ne iş yaptığının farkında olduğunu, şirkete de 5 kuruşluk bir faydası dokunduğunu zannetmiyorum. O koltuğu da ulvi bir amaç dan ziyade, o anda oradan o geçtiği için seçilmiş olduğunu düşünüyorum. Şirket bu duruma gelirken o başka yer demiydi ki, o da YK üyesiydi. Zaten bir b.ktan anlasa ortakları zamanında uyarır ve yönlendirirdi. Kıssadan hisse ortaklar şirketin zarar görmemesini ve gelişmesini istiyor iseler düzgün ve akılcı hedefler koyup konuyu kendileri takip edecekler yada satacaklar hisselerini gidip ne istiyorlarsa onu yapacaklar.
    Ortak

Ne CeO
    Ne YKB
    Ne YK

Bu güne kadar ne yaptılar ki ?

Diyorum Holdingi kapatsınlar

İnsaatın başına maksi nin söylediği LİMAk’ taki arkadaş gelsin

Toros’ a da dokunmasınlar

Yeter

Göz göre göre lades bu

Aynı adamlarla farklı sonuç üretemezsiniz

İçeride daha iyisi yok diye yeteneksizler korosuna razı olamazsınız. …

2.  Alıntı Originally Posted by balikci2 Yazıyı Oku
    Ortak

Ne CeO
    Ne YKB
    Ne YK

Bu güne kadar ne yaptılar ki ?

Diyorum Holdingi kapatsınlar

İnsaatın başına maksi nin söylediği LİMAk’ taki arkadaş gelsin

Toros’ a da dokunmasınlar

Yeter

Göz göre göre lades bu

Aynı adamlarla farklı sonuç üretemezsiniz

İçeride daha iyisi yok diye yeteneksizler korosuna razı olamazsınız. …
    Evet yani '' Aynı adamlarla farklı sonuç üretemezsiniz '' çok uyuyor.

3. Al iste Ortak disardan adam geldi Pandir , Tamam kotu su ana kadar umut da vermiyor ama patronlar adam olsa adama tam yetki verse istedigini kovabilse ekibiyle gelse adam neden basarili olmasin . Kolay degil bu kadar cok dinazorun oldugu yerde yapi oturtmak patronun birini ikna etsen digerini edemezsin. Reha yi bile kovamiyor adam !! Simdi top pandirda bu bilanco sonrasi sene sonuna kadar dananin kuyrugu kopar zaten . Once foslayan in bi olmesi gerek ,onun yuzde 6 kusur hisse birinin eline gecmeli en azindan patron 2 ye dusmeli . Mumkunse gokyigitler yaptiklari yolsuzluklar nedeniyle sirketten defedilmeli ve Tek aile kalmali . Acikcasi calinan parayi calanlar zaten sirketi alttan alta ele gecirmenin planini yapiyordur zaten . 3 senedir zaten canina okudular hisse fiyatinin bu calanlar , hep hisse fiyati dusuk kaldi , hem de milyonlarca Dolar santiyelerinde alt taseronlar araciligiyla hesaplarina gecti . Simdi de usul usul topluyorlardir. Ne zaman ki hisse bi basini kaldiriyor o ekip artmamasi icin elinden geleni yapiyor . Bakalim kac sene daha surecek hedeflenen lotlara ulasmalari. Umarim foslayan da en kisa zaman da ölür ve blok 25 milyon lotu hemen birileri alir

4.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Al iste Ortak disardan adam geldi Pandir , Tamam kotu su ana kadar umut da vermiyor ama patronlar adam olsa adama tam yetki verse istedigini kovabilse ekibiyle gelse adam neden basarili olmasin . Kolay degil bu kadar cok dinazorun oldugu yerde yapi oturtmak patronun birini ikna etsen digerini edemezsin. Reha yi bile kovamiyor adam !! Simdi top pandirda bu bilanco sonrasi sene sonuna kadar dananin kuyrugu kopar zaten . Once foslayan in bi olmesi gerek ,onun yuzde 6 kusur hisse birinin eline gecmeli en azindan patron 2 ye dusmeli . Mumkunse gokyigitler yaptiklari yolsuzluklar nedeniyle sirketten defedilmeli ve Tek aile kalmali . Acikcasi calinan parayi calanlar zaten sirketi alttan alta ele gecirmenin planini yapiyordur zaten . 3 senedir zaten canina okudular hisse fiyatinin bu calanlar , hep hisse fiyati dusuk kaldi , hem de milyonlarca Dolar santiyelerinde alt taseronlar araciligiyla hesaplarina gecti . Simdi de usul usul topluyorlardir. Ne zaman ki hisse bi basini kaldiriyor o ekip artmamasi icin elinden geleni yapiyor . Bakalim kac sene daha surecek hedeflenen lotlara ulasmalari. Umarim foslayan da en kisa zaman da ölür ve blok 25 milyon lotu hemen birileri alir
    Ortak

66 yaşında
    Ne inşaatı bilir
    Ne gübre yi bilir
    4 yıldır emekli

Adamı getirip, bütün dışarıdan geleceklerle aynı kefeye koyarsan ayıp olur

Sen kendin diyordun feyz diye bir adam, getirsinler onu

Burası batmasın yeter, artık petrokimya yatırımı falan yapamaz - gerçekçi olmak gerek

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Ortak

O dedigini 20 ay once pandir yerine baskasini getirsen olurdu , zaten o zaman da dedik bu adamin gelmesi hata diye . 20 ayimiz cop olduktan sonra , yine disardan ekibi olmayan birini getirirsek bi 20 ayda onu mu bekleyelim . Madem bu adama teslim ettik guvenmek zorundayiz. Gitsin insaati tasfiye etsin , belli bir disiplin getirsin en azindan .

Zaten bu ceyrek insaat zarar gelirse cok durmaz dedigin olur pandir birakir gider gidisat o yonde . Benim dedigim adam da iyice kafayi siyirmis psikopata baglamis kuveytte santiyede o da olma artik

6.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Ortak

O dedigini 20 ay once pandir yerine baskasini getirsen olurdu , zaten o zaman da dedik bu adamin gelmesi hata diye . 20 ayimiz cop olduktan sonra , yine disardan ekibi olmayan birini getirirsek bi 20 ayda onu mu bekleyelim . Madem bu adama teslim ettik guvenmek zorundayiz. Gitsin insaati tasfiye etsin , belli bir disiplin getirsin en azindan .

Zaten bu ceyrek insaat zarar gelirse cok durmaz dedigin olur pandir birakir gider gidisat o yonde . Benim dedigim adam da iyice kafayi siyirmis psikopata baglamis kuveytte santiyede o da olma artik
    Ortak

Psikopata bağlayan arkadaş için üzüldüm

Pandorra konusunda zararın neresinden dönülse kar olur diye düşünüyorum hala

7. Bu tahta nolcak böyle ya adam 1 milyon mal satarken 1 lira düşürüyor geri 30 kuruş çıkarıp 1 milyon mal topluyor saçma sapan iş vermeyin kardeşim böyle canı istedimi kafamıza vurur malı

8. 2.289.290 aktif alışlar fazla, daha da çıkması lazımdı bu farka, umarım bir çıkışa hazırlanıyordur.

Sayfa 659/785 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •