Sayfa 659/956 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 5,265 - 5,272 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by erolll Yazıyı Oku
    Bedelliye katilan biri olarak yanlis bilgi toplamissiniz.

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bedelliye katildiktan sonra oldumu bu olay spek sadece sok yapti e yi satabiliyorduk fakat ruchani satamadik

2.  Alıntı Originally Posted by erolll Yazıyı Oku
    Bedelliye katildiktan sonra oldumu bu olay spek sadece sok yapti e yi satabiliyorduk fakat ruchani satamadik

Kimseyi bedelliye zorlamadi aksine bedelliye girenlere 4 liralik senedi 30 a Santa imkani verdi ruchanlar haric bedelliye giren icin cok guzel oldu spekin hakkini yemeyelimm

3. O zaman senet 130 civari bolundu 100 lot 13.000 to yapiyor.Fakat bolununce afton e 100 tane oldugunu hesap ederse 400 tl yapiyor.Ve siz bu 100 lotu 30 to den 3000 liraya satiyor ve bedelli bedava oluyor.Iste afton SOV buydu.bu seder olmaz cunku 30 cik 1000 lot 30000 yapar spekin bunu yapmaz artik.

Alıntı Originally Posted by erolll Yazıyı Oku
    Diyelim ki 1000 hissem var kagit bolundu ruchanlar gozukuyor bana 1000 tl lazim ben 1000 tl lik afyon e satip 1000 ruchan alabiliyorum. Benim anladigim bu. Yalniz eski ve ruchanlarin birlesmesi 2 is gunu sonra olacak. Burada kafama Takilan zaten ikisi birlesince ayni fiyat ta olacaklar.o zaman yuksek fiyat olani satip dusuk fiyatta olani alirim.mantikli plan bu.her ikisi ayni fiyatta olursa 15 gun beklemek gerekir. Artik yas ilerledi vaktimuzde yok arastirmak icin bazi bilgileri burada tartisarak buluyoruz.hem sohbet hem bilgi amacli tartisiyoruz. Fikirlerimi yazdim .forumdan anladiklarim bunlar simdi pusuya yattik bekliyoruz artik av mi oluruz avci mi oluruz zaman gosterecek. Afyonun hisse olarak 15 yildir zaman zaman tasidim ve takibimde. Artik hareket etme zamani yaklasti gibime geliyor. Siz ne dersiniz.YTD

sana 1000 tl degıl 3000 tl lazım

5.  Alıntı Originally Posted by akkoç Yazıyı Oku
    sana 1000 tl degıl 3000 tl lazım
    Su an Sean's disi tamam 1000 lot var 3000 liralik afyon satacam. Yuksek olani satip dusk olani almak mantikli.Her ikisede ayni fiyat olmayagina gore birlesince zaten ayni fiyat olmayacak mi

6.  Alıntı Originally Posted by erolll Yazıyı Oku
    Bedelliye katilan biri olarak yanlis bilgi toplamissiniz.

Verdiğim bilgilerde sadce bir yanlış var, o da 4,75 'i sehven 4,25 yazmam.
    Senin söylediklerinin aksine hiçbir bilgi paylaşmadım. E'lerin satılamadığı gibi bir şey söylemedim. Yaklaşık 140 liradan bölünmüş kâğıt ve 4,75 lira olmuş. Kalan 135 liralık kısım rüçhan olarak elinde. Sen bu kâğıdı 25 liradan satsan ne olur? Elindeki varlığın çoğu rüçhan, onları da satamıyorsun?
    Speğin hakkını yemeyelim diyorsun. Yiyemiyoruz maalesef hep o bizim hakkımızı yiyor.
    Ben olup biteni yazıyorum ve ısrarla bu artırımın 2015'ten farklı olacağını vurguluyorum. Bu artırımda rüçhan pazarı açılınca E'lerin taban yapmayacağının bir garantisi yok.

7. Bunda ne gibi risk var diyelimki afyon e 3 ruchan 2 tl. E yi satip ruchan alirim.
     Alıntı Originally Posted by erolll Yazıyı Oku
    Su an Sean's disi tamam 1000 lot var 3000 liralik afyon satacam. Yuksek olani satip dusk olani almak mantikli.Her ikisede ayni fiyat olmayagina gore birlesince zaten ayni fiyat olmayacak mi

8.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Verdiğim bilgilerde sadce bir yanlış var, o da 4,75 'i sehven 4,25 yazmam.
    Senin söylediklerinin aksine hiçbir bilgi paylaşmadım. E'lerin satılamadığı gibi bir şey söylemedim. Yaklaşık 140 liradan bölünmüş kâğıt ve 4,75 lira olmuş. Kalan 135 liralık kısım rüçhan olarak elinde. Sen bu kâğıdı 25 liradan satsan ne olur? Elindeki varlığın çoğu rüçhan, onları da satamıyorsun?
    Speğin hakkını yemeyelim diyorsun. Yiyemiyoruz maalesef hep o bizim hakkımızı yiyor.
    Ben olup biteni yazıyorum ve ısrarla bu artırımın 2015'ten farklı olacağını vurguluyorum. Bu artırımda rüçhan pazarı açılınca E'lerin taban yapmayacağının bir garantisi yok.
    1.olay bedelliden sonra oldu.
    2.bedelliyi cazip hale getirmek icin degil
    3.e yukselirken ruchanlar gerilemedi.
    4.ikisi ayni hareketi yapti
    5.ruchanlari yuksekten satamadik e yi satip
    6.tahtaci sinsi plan yapmadik hersey acikti
    7.brut yoktu
    8.ve olay r e ye donusunce kimse r yi satamadi
    9.afyon e ruchanlar isleme girince 30 dan 6 ya taban sonra 4
    10.afyon sov yapto

Sayfa 659/956 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •