Sayfa 66/94 İlkİlk ... 1656646566676876 ... SonSon
Arama sonucu : 749 madde; 521 - 528 arası.

Konu: KUVVA - Kuvva Gıda Ticaret ve Sanayi Yatırımları AŞ

İsmi ünvanı değişmeden belliki bi halt olacağı yok

İsim değişmesinin hisseyi yükseltmesi,mantık olarak çok saçma bence..zaten ne olmuşsa olmuş....ama bugün akguv de öyle bir habere denk geldim.sadece isim değişikliği olduğu için mi hisse kaş gündür hareketli,tavan tavan....
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    İsim değişmesinin hisseyi yükseltmesi,mantık olarak çok saçma bence..zaten ne olmuşsa olmuş....ama bugün akguv de öyle bir habere denk geldim.sadece isim değişikliği olduğu için mi hisse kaş gündür hareketli,tavan tavan....
    Üstat isim ünvan değişikliğinin çok önemli olduğuna inanıyorum bi çok hissede benzer duruma denk gelinmiştir bahsini ettiğin akguv holdınglesırken primleniyor fakat yakın izleme pazarında karsuan 7 lira civarıyken kağıdın adı ünvanı değişiyor ve Casa emtia oluyor ve daha sonra kağıt 20 li rakamlara kadar yükseliyor serve ne olur bılınmez fakat bu tarz durumlar kağıdın ileriye dönük projeksiyon değişime geçip potansiyel oluşabiliyor o yüzden bu pazardan çıkmadan önceki en önemli beklentisi belkide isim ve ünvan değişimidir olurmu bilemiyorum ama umarım olur bol şans

İnşallah öyle olur. Geçen haftalarda ,yarı yarıya ,son tepeden aldıklarını,zararına verdim...1,2 haftadır çok kastı...alici var gösteriyorlar,son anda o rakamın üstüne geçirmiyorlar,hatta altına atıyorlar...ne yapmak istedikleri anlaşılır gibi değil.

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    İnşallah öyle olur. Geçen haftalarda ,yarı yarıya ,son tepeden aldıklarını,zararına verdim...1,2 haftadır çok kastı...alici var gösteriyorlar,son anda o rakamın üstüne geçirmiyorlar,hatta altına atıyorlar...ne yapmak istedikleri anlaşılır gibi değil.
    Katılıyorum haklısın tahtada ne oldugu belli değil hacmi fena sayılmaz fakat genelde aşağıya yönelme çabası içinde bu arada maliyetim 6,17 civarı sanırım daha yüksek maliyetli herhalde yoktur artık şansa umarım iyi olsun

6.35 den 6 bin küsur almıştım...güvendik...ama sonra 6.03 den verdim...

VAY be nedır bu sessızlıgın serve neyı beklıyorsun artık canlansan

8. Şimdi gelen kap haberine göre veysi bey oğlunu yönetim kuruluna soktu

Bizim için çok önemli olmasa da manevi yönü bence büyük

Anadolu da kuraldır.Bir şirketi anlamak için yönetime bakarlar.Aileden biri yoksa o şirkete güven anlamında pek sıcak bakılmaz ancak eş,oğul,ız varsa durum farklı

Bilindiği gibi A.ş lerde önce kamu sonra özel tüm borçlardan yönetim kurulu sorumludur,dolayısıyla bu hareket veysi beyin burada güzel işler yapacağının göstergesidir(Ben zaten veysi beye ve yapacagı icraatlara güveniyordum ,bu hareket güvenimi perçinledi)

Cümleten hayırlı sağlıklı bol bereketli günler dilerim

Sayfa 66/94 İlkİlk ... 1656646566676876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •