Sayfa 66/1003 İlkİlk ... 1656646566676876116166566 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 521 - 528 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    Th kardeş nerdesin bir yorum lütfen

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Gece yazmış ya bugün herşey düşer diye, düştü de zaten.

Bugün bir şey beklemeyin böyle kapanır, panik havasının dağılması lazım birkaç gün sürebilir. Eninde sonunda toparlar bekleyelim biraz alacağımızı aldık.

2. Bu fiyat nedir,hisse bölündü mü?

3. Buradan orta uzun girerim diyen var mı aramızda

4.  Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Buradan orta uzun girerim diyen var mı aramızda
    endeks 102700 de girilir, treyt için belki abd den faiz kararı erken gelir. 102700 tutmazsa 88-90 binler

6.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    TH üstad halkın bir kısmını petkime trampa etmiştim iyimi yaptım kafam karışık. Petkim tüpraş en azından daha az dayak yer diyeceğim ama maliyet istediği kadar düşük olsun malı satamadıktan sonra... 30 dolar petrol nedir ya???
    hayırlı olsun Doktor, tüm piyasa şu anda dayak yediği için şu anda sağlıklı bir mantık yürütemiyoruz
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

bu krizi faiz maiz indirimi çözmez.
    modern insan yaşamına saldırı var.üreten tüketen insanın zinciri kırılıyor.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    2004-2008 arasinda petrol fiyatlari 30 dolardan 140 dolara giderken dunyadaki petrol kontratlarinin %90'inin Isvicre'li bir firma tarafindan yapildigi yaziliyordu. Ortada gercek petrol yok, ama birileri petrol alip baskalarina satip duruyormus. Hatta o zamanlar bir arkadas su bizim su depolarini artik petrolle mi doldursak gelecegimiz icin dediginde, "yok bosver, curur gider" demistim.

Isin ilginci kontratlari yapan sirket hakkinda dunya kadar detay okumama ragmen, simdi arastirinca tek bir yazi bulamiyorum. Kim oldugunu bile hatirlayamadim, arastirinca da bulamadim.

Olaylar bizden cok buyuk. Bu virus olayini artik devletler de kullanmaya, birbirlerini batirmaya calisacaktir. Oturup seyretmek en iyisi.
    dediğin şirket Glencore, İngiliz emtia treyding şirketidir, İsviçre'de konuşludur, İngiltere borsasında işlem görüyor, 2019'da cirosu 217 milyar dolar olmuştu, bahsettiğin petrol kontratlarındaki underwriter (taraf olan) Glencore idi
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

Sayfa 66/1003 İlkİlk ... 1656646566676876116166566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •