Sayfa 660/912 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon
Arama sonucu : 7289 madde; 5,273 - 5,280 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. Telegram gurubuna gel 1375 üye var baya işlevsel. Google dan bulabilirsin

2. yabancılar bugun 650bin lot alım yapmış

3. gili Şirketler [CEMAS, OZGYO, POLTK, QNBFB]
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında CEMAS.E, OZGYO.E, POLTK.E ve QNBFB.E payları 05/09/2019 tarihinden (seans başından) itibaren 19/09/2019 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir. Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler A, B, C, D grup değişimi, pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir. Piyasa yapıcılı sürekli işlem yöntemiyle işlem gören paylarda, tedbir nedeniyle tek fiyat işlem yöntemi uygulandığı süre boyunca piyasa yapıcılık faaliyeti yapılmaz.

4. açığa satış yasaklanmış

5. açığa satanlar mecbur yukardan alıp yerine koymak zorunda

6. hayırlı olsun

7. Yarin sabah akilli kucuk yatirimcinin yapmamasi gereken en onemli davranis,
    Acikcilarin panikleterek tahtayi asagi baskilamasindan korkmak ve panikle serbest satis yazmak...
    Bu durum tam da yukaridan maliyetli acikcilarin, asagidan kapanmasi icin istedikleri durumu olusturabilir...
    Gerci spegimiz guclu,masaAllah diyeyim...
    Eger ky arkadaslar panik olmazlarsa acikci daha da panik olup,yeni aciga satislar yapamaz ve tekrar tahtayi yukari surer.
    Gerci bu cakallar bununda bir hinligini bulmuslar.
    Aciga satis yarindan itibaren baslayacagi icin bu geceden yuklu satislari girmislerdir.
    Bakin son zamanlarda BURCE ve OYAYO da basina bu 2 hissedeki durum gelmis bir kardesiniz olarak yaziyorum.
    Umutsari Agamdan bizzat yasayarak ogrendigimiz bu duruma belki icinizde sahit olanlarda vardir.
    Lutfen panik yapmayin ve milyon milyon acikta kalanlarin asagi baskilama cabalari karsisinda sakin kalin.
    Goreceksiniz kendileri yine hizla tavana surecekler...
    Hepimize bol bereketli kazanclar..

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Adeseye açığa satış geldikten sonra tahta daha hızlı koşmaya başladı bakalım burda da olacakmı ... Bence zamanlama guzel.. Tam zamanında .. Hayırlı olur inşallah...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 660/912 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •