Sayfa 661/996 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671711761 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 5,281 - 5,288 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Son bir yılda dolar *3 , Çelik fiyatları *4, parça fiyatları *4,arsa *4 yaptı hisse her gün eksi, eşeğin bir tarafına su kaçalı çok oldu.

2.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Tahtaya bakanda şirket batmış tasfiyesi bekleniyor sanır, günde 2 milyon kar eden bir şirketi ne hale getirdiler, çekin 50 üzerine ne halt yiyecekseniz orada yiyin.Asil Çelik her çeyrek 10 milyon Euro borcu da kapatmaya başladı, borç da bitince ne yapacaksınız bakalım.
    Tekrar borçlanır odamı dert

3.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Son bir yılda dolar *3 , Çelik fiyatları *4, parça fiyatları *4,arsa *4 yaptı hisse her gün eksi, eşeğin bir tarafına su kaçalı çok oldu.
    Hissenin olması gereken kelepir fiyatı bile 80 TL bugün,amcam 34 de mal bekliyor bekle gelir, yapacaksın paşa paşa 70 80 bizde eşek değiliz veririz ucundan kenarından o zaman,neyi bekliyorsunuz aylardır enflasyonu,kur farkını, şirketin büyümesini,Asil Çeliği, arsayı fiyata yansıtmadan, öyle bir keriz olabilirmi bu hissede acaba,siz ne yiyip içiyorsunuz acaba? Yarın bugün daha olmadık şeyleri de yazdırıcaksiniz bana buradan o zaman tam olacak...

4.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Tekrar borçlanır odamı dert
    Para basıyor fabrikalar,Asil de, Omtas da, Dilovası da, Pendik de... borç filan alamazlar artık, ancak bize çuvalla temettü öderler iki seneye,Eyt bekliyodum kaç senedir ama sağolsun Tefik amcam emekli etti beni gibi geliyor.

5.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Para basıyor fabrikalar,Asil de, Omtas da, Dilovası da, Pendik de... borç filan alamazlar artık, ancak bize çuvalla temettü öderler iki seneye,Eyt bekliyodum kaç senedir ama sağolsun Tefik amcam emekli etti beni gibi geliyor.
    yooo 15 milyon euro omtaşa yatırım kararı aldılar bunlarda yatırım bitmez

6. Sahip değişikliği olsa OYAK gurubuna geçse minimum 200 TL den fiyatlanir,tamam alırken patron kısmına eksi yazmıştım ama itibarın bu kadar düşük olacağını da öngöremezdim herhalde, inşallah biraz kendilerine gelirler geç olmadan.

7. Bu fiyatlarda böyle devam etsin, ben hergün belirli sayıda lot eklemeye devam edeyim

Sayfa 661/996 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671711761 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •