Sayfa 664/999 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 5,305 - 5,312 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. big mac indeksi iyidir hoştur ama abd, avrupa ve burada satılan aynı hamburger değil. inanmayan denesin. bizdeki lezzet ve doyuruculuk olarak samandan farksız, abd idare eder. en iyisini bazı avrupa şehirlerinde bulursunuz. malzeme önemli, kimin yediği de öyle maalesef. ha bana sorarsanız en iyi damak tadı bizde eğer ağzının tadını biliyorsan tabi.

2.  Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    big mac indeksi iyidir hoştur ama abd, avrupa ve burada satılan aynı hamburger değil. inanmayan denesin. bizdeki lezzet ve doyuruculuk olarak samandan farksız, abd idare eder. en iyisini bazı avrupa şehirlerinde bulursunuz. malzeme önemli, kimin yediği de öyle maalesef. ha bana sorarsanız en iyi damak tadı bizde eğer ağzının tadını biliyorsan tabi.
    g.amed abim seni okursa görürsün abd. deki lezzeti
    amerikalılar hamburgeri bile 25 yıllık etlerden yapıyorlar diye başlar gazele..!!

3.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    g.amed abim seni okursa görürsün abd. deki lezzeti
    amerikalılar hamburgeri bile 25 yıllık etlerden yapıyorlar diye başlar gazele..!!

dur yahu hemen ispiyon etme. iyi demedim zati abdye, orta dedim.

bizim keçiörende hep 5 liralık kıyma koyarlar. belki başka yerde iyidür

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,572
     Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Çok parayla uğraşmayınca kriptonun önemini geç anladık. 2013 de bitcoin ilgi alanıma girdi ama biraz mantıksız gelmişti o zamanlar. Şimdi farklı düşünüyorum
    İlk zamanlarda Deepwebe taklırken 90 küsürat almıştım denemelik,1000 dolar oluncada okutmuştum...kim derdiki doları katlıyacak diye

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,572
    SWAP kabusu gerimi dönüyor ?,Cöleli ne yapıyor

Londra swap piyasalarında TL faizi gecelik vadede yüzde 65'e yükseldi.

Londra swap piyasalarında gecelik vadede lira faizleri bugün geçen hafta sonundaki yüzde 9.5 seviyesinden yüzde 65'e yükseldi. Geçtiğimiz haftanın sonunda lira gerileyerek son sekiz ayın en düşük seviyesini test etmişti.

Londra swap piyasalarında gecelik vadede lira faizleri, kur krizinin ardından Türk bankalarının Londra piyasalarına lira akışını kısıtlamasıyla Nisan 2019'da yüzde 1200'e sert yükseldikten sonra odak noktası haline geldi.

http://bigpara.hurriyet.com.tr/haber...ldi_ID1460096/

6. DOLARda sıkıntı var...Dünkü BDDK kararı da gösteriyor...Londra swap faizi de...

Memleket inşallah maşallahlan idare ediliyor bunu hepimiz biliyoruz, bu Coranamidir ne haltsa başımıza büyük bela sarmasa bari.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,572
     Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    DOLARda sıkıntı var...Dünkü BDDK kararı da gösteriyor...Londra swap faizi de...
    Gece 00 çok önemli,genellikle kabuslar bu saatte başlıyor.

Sayfa 664/999 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •