Sayfa 666/853 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 5,321 - 5,328 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Artık elimde takip etmeye başladım bir güç gördüm ben yazdığımda 1.53 olan hisse koptu gidiyor en azından ne kadar iyi bir borsacı olduğumu ve kimseye gaz vermek değil yardımcı olmak olduğunu anlamışsındır saygılar

2. Sen bilmediğin ancak güç gördüğün hisselerede orayı takip eden kişilerden fikir istemiyormusun bilgi güç demektir beni yanlış tanımışsın sanır hdfg deki yazım hoşuna gitmedi neyse saygılar

3.  Alıntı Originally Posted by HOOK Yazıyı Oku
    Sen bilmediğin ancak güç gördüğün hisselerede orayı takip eden kişilerden fikir istemiyormusun bilgi güç demektir beni yanlış tanımışsın sanır hdfg deki yazım hoşuna gitmedi neyse saygılar

sana berada nasıl rezil olduğunu berkosanda yaptığın gazları hatırlatırım profilin rezilliklerle dolu senin işin gaz vermek 3 beş kademeye sat git sonra neyse senin peşindeyim rezillliklerini her paylaştığın topiğe yazacağım bu böyle biline

arkadaşlar kusuruma bakmayın topiğin insicamını bozduğum için

4. Baldayı bir yerlerde çarpıldın sanırım git sinirini başka yerden çıkar beni bilen bilir söylediğin herşey yalan yanlış yazık seni yanlış tanımışım bir daha senin adının geçmedği yazılara maydonoz olma benim seninle bir derdim yok herkes işini baksın. seviyeyi daha fazla düşürme senin yazılarını okuyunlara ayıp. saygılar

5. toplama yok kendi lotlarini satip investe karsiliyor satanlarida aliyor bibk varmis gibi gostermeye calisiyor 8 yildir bilirim mipazi 2011 dede 1.35 1.50 arasi al sat yapardim yine ayni yatirim tav degildir

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Şöyle diyeyim şubat sonunda 3 lü rakamlar olunca birbirinize suçlamalarda bulunmazsanız geçmiş te şöyleydi böyleydi falan bunlar geçmişte kaldı hedef 7 yakında form şenlenir yatırım tavsiyesi olmayıp kendimi Bağlar artık ok yaydan çıkmıştır orta vadede hedef 6 ay sonra 10 tl şaşırmaya devam edin

7. 1.34 ten 1.61 e giden tez zamanda 10 kı rakamları görecek bu bana göre bilenler zaten biliyor

8. Hol devam et doğruları söylemeye

Sayfa 666/853 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •