Sayfa 666/1002 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 5,321 - 5,328 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    3 çocuk olmaz o zaman.
    1 bile olmaz
    Cola zero

2.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    3 çocuk olmaz o zaman.
    )))))))))) Bugün espriler çok iyi.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

3.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    az çok çağrışım yapıyor en azından.

ben diyorum deprem olur vs bilmem ne karşıdaki diyor benim evde telsizim var.

mantığın kırıntısını görsem eyvallah edecem.
    Aman Allahım, nasıl bir hayal dünyası bu. nereden parça alıp taa nereye bağlamışsınız. Montajın da bir sınırı olmalı.

Bir cerrah olsanız, kopan parmağın yerine fare kulağı falan dikecekmişsiniz, maazallah.

Bu kadar çarpıtma ile cidden uğraşamayacağım. Kimse de uğraşamaz.

Size işin doğrusunu anlatayım. Ben depremden korunmak için kafama BİM poşeti geçiriyorum. C planım bu. Hadi size iyi günler.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Aman Allahım, nasıl bir hayal dünyası bu. nereden parça alıp taa nereye bağlamışsınız. Montajın da bir sınırı olmalı.

Bir cerrah olsanız, kopan parmağın yerine fare kulağı falan dikecekmişsiniz, maazallah.

Bu kadar çarpıtma ile cidden uğraşamayacağım. Kimse de uğraşamaz.

Size işin doğrusunu anlatayım. Ben depremden korunmak için kafama BİM poşeti geçiriyorum. C planım bu. Hadi size iyi günler.
    bim poşeti ilede size bol şanslar o halde sen yinede en yakın boruyu tıklat

telsizden bim poşetine kadar düştü vatandaş.

en sonunda zaten imamın pamuğu var.

her durumda onada c planı vardır tabi...

6. Terbiye yoksunu desidero74 ve alaycı djoz, gelin kariyer eğitim bilgilerimizi bir karşılaştıralım kimmiş aç, kimmiş sidikçi bir görelim. Evet desidero ben 98 istanbul iktisat uluslararası ilişkiler mezunuyum, master 2001 abd Syracuse University den, Doktoram 2007 CUNY graduate center dan.2004-2007 arasında ABDliler başarılı bulduğu için John jay college of criminal justice de hocalık yaptım. 99--2007 arası TC MEB burslusydum.Sonra ülkeye dönüp devlet üniversitesinde ingilizce ekonomi politik alanında ders veriyorum. 1 kitabım, 18 makalem, onlarca bildirim, 4 tane kitap bölümüm var. Bu makalelerin birinde 2016 sonunda yaklaşmakta olan ekonomik krizi yazmıştım, fakültedeki ampüller de sizin gibi sidikçilik diye dalgasındaydı.Yapamazmışız,, sallarmışız. Serseriymişiz ya, okul olmazsa aç kalırmışız ya.Siz de yazın da görelim süper , uluslararası saygın kariyerinizi de sidikçiligimizden utanırız belki.
    Son düzenleme : loner; 30-07-2021 saat: 14:07.

Alıntı Originally Posted by BüyükResim Yazıyı Oku
    Dolar serbest düşüşe geçip tadı kaçınca buranın da tadı kaçtı hafiften, bir aşı kavgası, bir evrim teorisi, bir antik süper medeniyetler derken natgeo belgesel topiğine döndü hafiften Reha başkan gelse bi konuda o açar şimdi , etli butlu yumuşakçalardan dalar direkt konuya
    Valla, arkadaşların yazdıklarını okuyunca, sadece ben mi beyni yerine şeyini çalıştıran tek kişimiyim diye düşünmeye başladım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Valla, arkadaşların yazdıklarını okuyunca, sadece ben mi beyni yerine şeyini çalıştıran tek kişimiyim diye düşünmeye başladım.
    Abi burası tımarhane gibi yemin ederim.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

Sayfa 666/1002 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •