Sayfa 666/717 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 5,321 - 5,328 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. İnfonun yerini marbas aldı kistirdi sabahtan beri 89 alırım 90 satarım diyor. Kabir azabı ... İşaret fişeği lazım boş beleş bir görüntü veya haber
    Başka tahta olsa on dolar bir zaman görür derdim bunda on cent bile kıyamet alameti gibi.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Tam tavanlik pozisyon kapatıp gitmelik

Eksi endekste nötr kapaması benim için artı % 5e eş değer.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,020
    0,9xxx lerde toplama moduna geçtiler. Birilerinin bu fiyatlardan daha da satmasını mı istiyorlar. Ahmet Atak gibi mesela.

5.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    0,9xxx lerde toplama moduna geçtiler. Birilerinin bu fiyatlardan daha da satmasını mı istiyorlar. Ahmet Atak gibi mesela.
    ahmet atak sattıgı süpheli ben inanmıyorum sattıgına..

6. Adam yılların kurdu satar mı? Emanetcidir veya start bekliyordur. Sen ben o şu piyasada mal bırakmadı. Piyasaya mal sürülmesi lazım ki burada takılsın. O biçim gidecek ama içinde biz olacak miyiz o belli değil. Philip diye kurumun işlevi ne. Paso satış tarafında. Marbas, Tacirler alnus, A1 turkish falan filan abuk subuk kurumlar. Alt kademeden alan üst kademeye satışı yapistiriyor. Satan alt kademeye alaim yapıyor. Bir tek turkish teki mal duruyor o da kim belli değil. Baddog olmasın

Aynı nakarat, hala mal yediriyorlar, isteyene istediği kadar mal var.
    Halep ordaysa arşın burda.

8.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Körhacı,ne hikmetse öngörülerin bir türlü tutmuyor..Çok rahat olduğun anlaşılıyor istediğin gibi atıp tutuyorsun benim gibi ihlas şirketlerinde canı yanan olsan cesaret edip alt kademeleri topladılar 0,90 kuruş ve üstünden toplanıyor diyemez,,yorum yapamazsınız şayet yapıyorsanız bunda art niyet ararım çünkü ihlas holding dahil 6 adet İhlas şirketleri hisselerinde nasıl acımasızca,zalimce ,kirli oyunların,alaverelerin,dalaverelerin döndürülüp küçük yatırımcıları düşürdüklerini,soyup soğana çevirip mağdur ettiklerini biliyor olman lazım..Bu şirketlerin sahibi güven vermeyen,tutarsız,itibarı mangır bile etmeyen soyguncu,hırsız,din taciri sözde bir iş insanı bu olumsuzluklara rağmen hisse fiyatı 100 tl'lik şirketlerden bahsediyor gibi bilerek yada bilmeyerek yatırımcıların oltaya takılmasını ve tuzağa düşmesini sağlıyor, vesile oluyorsun..Yazık..

Sayfa 666/717 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •