Sayfa 667/807 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677717767 ... SonSon
Arama sonucu : 6449 madde; 5,329 - 5,336 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

Sn. Müzikal sizi biliyorum , her zaman itidalli , temkinli , ayaklar yere basmalı diyen bir stiliniz var bende sizin gibi düşünüyorum. Kişisel düşünceme göre borsa genelinde yatırım yapılabilecek çok fazla şirket yok , izleme listemde sadece 18 şirket var. Portföyümde ise değişik ağırlıklarda 10 adet bulunmaktadır. Ttrak tarımın olmazsa olmazı , hektaşı tutamadık , bunu bırakmam
    saygılar , sevgiler tüm ortaklarımıza efendim.

2.  Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    Sn. Müzikal sizi biliyorum , her zaman itidalli , temkinli , ayaklar yere basmalı diyen bir stiliniz var bende sizin gibi düşünüyorum. Kişisel düşünceme göre borsa genelinde yatırım yapılabilecek çok fazla şirket yok , izleme listemde sadece 18 şirket var. Portföyümde ise değişik ağırlıklarda 10 adet bulunmaktadır. Ttrak tarımın olmazsa olmazı , hektaşı tutamadık , bunu bırakmam
    saygılar , sevgiler tüm ortaklarımıza efendim.
    Harika. Doğru anlaşılabildiğime çok sevindim

Bol kazançlar tüm ortaklara

3. Ekim ayı satış; 2605 yurt içi ve 1707 yutdışı olmak üzere toplam 4312 adet satış yapmışız

4. bu satış ivmesi 2.5 milyar karın ayak sesleri olabilir

5. yürü be traktör önce bilançonun sonra ekim satışlarının hakkını verrrrrrrrrrrrrrrr, ayıptır

Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    yürü be traktör önce bilançonun sonra ekim satışlarının hakkını verrrrrrrrrrrrrrrr, ayıptır
    Sn. foton bu traktör çok hızlı çıktı 4xx ler yeni yerimiz burayı perçinleyelim sizi kırmaz yola devam eder.
    syg.

7.  Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    Sn. foton bu traktör çok hızlı çıktı 4xx ler yeni yerimiz burayı perçinleyelim sizi kırmaz yola devam eder.
    syg.

dinlensin elbette sn YSFKRM, Ama uykuya çok alışık bir hisse, 500 ila 600 arası dinlenme için daha uygundu,
    satış ivmesi muhteşem satıştaki 4000 bandı korunursa, son çeyrek 13 bin daha traktör satmış olur bu muhteşem olur...

Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    dinlensin elbette sn YSFKRM, Ama uykuya çok alışık bir hisse, 500 ila 600 arası dinlenme için daha uygundu,
    satış ivmesi muhteşem satıştaki 4000 bandı korunursa, son çeyrek 13 bin daha traktör satmış olur bu muhteşem olur...
    Bu sene ihracaat katkısı da iyi gidiyor , ayrıca iş makinaları da gayet güzel bu şirket tutulur , ama 20 pay verdim tuprs aldıydım uygun zaman gelirse yerine koyacağım , grup içi hareketler yapıyorum zaman zaman tuprs da maşaallahı var . Ereglde maden bulduk iyi mi ? iyi şirketleri güzel maliyetler ile yakaladık mı ? bekliyeceğiz sn. dudu nun imzasında var "sabır ve zaman benim bahadır askerlerim" syg.

Sayfa 667/807 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677717767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •