Sayfa 668/996 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 5,337 - 5,344 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Her şeyi önce inkar et ana düstur bu, en barizi Feto devlete sızmış buna götümlen gülerim deyenler.

Lan AMKlarım Feto devlete sızmamış, devlet Fetoya katılmış.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,944
    Kumasıyla çok iyi anlaşıyormuş...

https://tele1.com.tr/bu-videoya-sosy...onemli-319837/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. Bu arada ekonomi kanallarının tamamında yaklaşık 2 aydır yabancı girişi yabancı girişi yabancı girişi var deniyor. Oysa bu sitenin yabancı takası bölümünde hisse senedi yabancı takası %47.20 lere düşmüş durumda. Nasıl olurda ekonomi kanallarında yatırımcıları yanlış yönlendirmeye yönelik açıklama yapmasına müsaade ederler. Ya onlar yalan söylüyor yada bu sitede yabancı takası doğru değil.

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Kumasıyla çok iyi anlaşıyormuş...

https://tele1.com.tr/bu-videoya-sosy...onemli-319837/
    Yahu efendim, sizlerin de bilgili ve tecrübeli insanlar olduğunuzu biliyorum, her yorumu bana bırakmasanız?

Benim eşim iki evli, yani benim kumam var. Kumamla çok iyi anlaşıyoruz ama bazen eşim ayrımcılık yapıyor. Ona daha çok değer verdiğini görüp üzülüyorum. Sence günaha mı giriyorum, bana tavsiyelerin nelerdir?

Uzunca yazardım da vazcaydım, arkadaki salıncağı kaldırmakla başlasın töbe töbe!

DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    Bu arada ekonomi kanallarının tamamında yaklaşık 2 aydır yabancı girişi yabancı girişi yabancı girişi var deniyor. Oysa bu sitenin yabancı takası bölümünde hisse senedi yabancı takası %47.20 lere düşmüş durumda. Nasıl olurda ekonomi kanallarında yatırımcıları yanlış yönlendirmeye yönelik açıklama yapmasına müsaade ederler. Ya onlar yalan söylüyor yada bu sitede yabancı takası doğru değil.
    Yan hisselerin fiyatı roket gibi uçtuğu ve yatırımcıları yerli olduğu için böyle bir oran görüldü dediler. Ama ben oturup hesaplamadım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

6.  Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    Bu arada ekonomi kanallarının tamamında yaklaşık 2 aydır yabancı girişi yabancı girişi yabancı girişi var deniyor. Oysa bu sitenin yabancı takası bölümünde hisse senedi yabancı takası %47.20 lere düşmüş durumda. Nasıl olurda ekonomi kanallarında yatırımcıları yanlış yönlendirmeye yönelik açıklama yapmasına müsaade ederler. Ya onlar yalan söylüyor yada bu sitede yabancı takası doğru değil.
    Yabancı bankalarin batıklarina yardım edecekler gibi. Yabancı bankalarin bir açığı var onu kullanıyor. Para girişini de mücahid Ören halletmiştir malum ABD vatandaşı.

7. Büyüme ve istihdami yüksek faiz ile nasıl çözecekler. İstihdam olsa olsa akp belediye ve kamu kurumlarına işkur üzerinden işsizlik fonundan nasıl bir fonsa ye ye bitmiyor. Ama yatırım diksen bu faizle bulaşmaz. Bir diğer olasılık yüksek faiz kısmını destek bile çozebilir

Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    yabanci girisi tahvil tarafinda

Sayfa 668/996 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •