Sayfa 668/1003 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 5,337 - 5,344 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Jeton yeni dusuyor galiba yildiztozu. 100 kere isledik bunlari. Kimse gidip 50 dakkalik video seyretmez artik.
    Mahkemeden buyuk problem var ortada.
    BNP 'a cezayı ofac mı,newyork daki mahkeme mi vermiş?bnp'a verilen cezanın o dönemdeki fransa-abd gerilimine bi karşılık olarak verildiğini(yanilmiyorsam ceza açıklanmadan 1 hafta önce fransa,avrupa ordusundan bahsetmisti)
    Düşünüyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bunlarin ustune yeni olan British Arab Commecial Bank ornegi var. OFAC 900 milyon pound ceza kesti.
    Ingliz BDDK bu parayi odeyemez, bankanin rasyolarini bozar dedi. 4 milyon pound odedi banka.
    Ceza indiriliyor o sorun değil .kahvedeki Veli emmi de biliyor onu.Sorun o değil de madara edilmesi ceza alan kurumun.ben ettim siz etmen modunda yalvarma istiyorlar dostum alenen ve internet sitende yayinlamani

Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku

TH tedbili corona kıyafetle çalışıyor ..arayanların bilgisine
    Muahahaha. TREND'in beneteau'suna da benziyor yani. O barnacle'lar ne pis seylerdir ya. Yapisiyorlar hep altina.

Alıntı Originally Posted by huseyin81 Yazıyı Oku
    BNP 'a cezayı ofac mı,newyork daki mahkeme mi vermiş?bnp'a verilen cezanın o dönemdeki fransa-abd gerilimine bi karşılık olarak verildiğini(yanilmiyorsam ceza açıklanmadan 1 hafta önce fransa,avrupa ordusundan bahsetmisti)
    Düşünüyorum.
    Hepsi bir araya gelip settlement yapiliyor. BNP'nin mahkemesi olmadi hatirladigim kadariyla. Hatta hicbir bankanin olmadi.

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Hepsi bir araya gelip settlement yapiliyor. BNP'nin mahkemesi olmadi hatirladigim kadariyla. Hatta hicbir bankanin olmadi.
    Mahkemesi yapıldı, üst düzey banka görevlileri de dahil birçok banka çalışanını işten attırdı mahkeme.daha birsürü de teferruat.yani yaptırımlar ceza odemeyle bitmedi.
    E 666 sen de hem bilmiyon hem izlemem diyon anca çay ağacı tütsüsü

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,661
    Yav harbiden çok sıkıldım ..bu iş uzarsa millet kafayı bozar

Millet kafayi yiyor zaten. Panikleyip ruh hastasi olup duruyor. Bakalim Isvec'te ne olacak. Onlar lockdown yapmadi, hayat devam ediyor.

Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Mahkemesi yapıldı, üst düzey banka görevlileri de dahil birçok banka çalışanını işten attırdı mahkeme.daha birsürü de teferruat.yani yaptırımlar ceza odemeyle bitmedi.
    E 666 sen de hem bilmiyon hem izlemem diyon anca çay ağacı tütsüsü
    Medya llinki koy bakalim.

Sayfa 668/1003 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •