Sayfa 668/1001 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 5,337 - 5,344 arası.

Konu: Viop - XXIX

Alıntı Originally Posted by Sanane Yazıyı Oku
    ABD shortlanır mı buradan arkadaşlar... Ne dersiniz?
    aman abi şort deme bana ne dersen de...teknik mi temelmiş hikaye...tek gercek pozisyonlanma..

Alıntı Originally Posted by hayalım Yazıyı Oku
    Koc hocamizi goremez oldum. piyasalar ve indikatorleri onu terse mi getirdi ne? Insallah kendisi iyidir.
    bist 30 da 130
    garan 7 lerde
    dolar 8.5 larda yazarım.
    o zamana kadar mola.
    ons 1958 de gr altınları dolara döndüm.

%100 dolardayım

3. Değerli arkadaşlar çözemediğim bir mesele var açıklayabilecek olanlara şimdiden teşekkürler.

Kanal istanbul yapılacak değil mi? 50 milyar dolar gibi bir maliyet getirecekse bu para nerden bulunacak? Haberlerinin dahi bozulacak bütçe dengesi sebebiyle dolar kurunu yükseltmesi gerekmiyor muydu?

Herkese sağlıklı günler dilerim.

'Kanal İstanbul’un planları askıya çıkıyor'
    kaynak: https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/...kiyor-41704247
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

4. Biraz APPLE put opsiyonu almayı düşünüyorum. Teknik analizim iyi değil. Temel çalışıyorum. Son 3 yıldır ciro ve karlılık sabitlemiş, fiyat 3 katına çıkmış. Rakipler de güçleniyor. 60-70 USD'ye düşer mi 1 yıl içerisinde? Teknik ne der acaba?
    Paranızın, emeğinizin ve zamanınızın kıymetini bilin... Çaldırmayın...

5.  Alıntı Originally Posted by aokan1973 Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar çözemediğim bir mesele var açıklayabilecek olanlara şimdiden teşekkürler.

Kanal istanbul yapılacak değil mi? 50 milyar dolar gibi bir maliyet getirecekse bu para nerden bulunacak? Haberlerinin dahi bozulacak bütçe dengesi sebebiyle dolar kurunu yükseltmesi gerekmiyor muydu?

Herkese sağlıklı günler dilerim.

'Kanal İstanbul’un planları askıya çıkıyor'
    kaynak: https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/...kiyor-41704247
    Böyle korelasyonlar yatırım yapmak için yeterli değil
    Bu ülkede boş bakanlık koltuğu usd kurunu %5 düşürdü ertesi gün

Para için senin benim vergilerim var şükür

6. ABD'de göstericilerin barikatları aşarak Kongre binasına girmesi üzerine Kongredeki oturumlara ara verildi ve Mike Pence bina dışına çıkarıldı. -AA

ABD'nin başkenti Washington'da çıkan olaylar nedeniyle yerel saatle 18.00'den sonra şehirde sokağa çıkma yasağı ilan edildi. -AA

Kaynak : Anadolu Ajansı

ABD de çadır karıştı.
    Noel anne Kamala HARRİS halkını teselli edecek.

7.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Altından hele gramdan bir cacık olmaz bu sene ... 500 ler bile zor kanaatimce. Ytd...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Uzun zamandır görüşmediğim ve finansal piyasalarla alakası olmayan bir arkadaşım en son görüştüğümüzde yüklü kredi çekip gram altın aldığını söylemişti. O gün elimdeki tüm altın miktarını sattım. Bu kadar ayağa düştüyse bir enstrüman anında sıvışmak gerek. Sağda solda Abka nın dediği gibi 500 üstünden grama giren bir dünya insan var. Onların canına okumadan bırakmazlar.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by NOEL BABA Yazıyı Oku
    ABD'nin başkenti Washington'da çıkan olaylar nedeniyle yerel saatle 18.00'den sonra şehirde sokağa çıkma yasağı ilan edildi. -AA

Kaynak : Anadolu Ajansı
    fox news e göre ölü ve yaralılar varmış ama borsa hala yeşil emanuke...ülen yarın zabağnan şafakla borsa binasını bastıkları zaman neapacanız o long pozları nerenize duhul ettirceniz hisse senetleini çok merak ediom eyyyy don consss...

Sayfa 668/1001 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •