Sayfa 669/819 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon
Arama sonucu : 6550 madde; 5,345 - 5,352 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by Hissekolik Yazıyı Oku
    Bu kağıdı halen şu fiyatlardan alan enayi var mı acaba? Fiyat 2.90..ortalamalar 2.20 lerde Faiz kararı sonrası sağlam çakarlar.
    tirbişon kardeş, git bunu 40 liradan yaprk alana de, 1 sene önce 5 liraydı. Bak bakalım onun ortalamaları nerde

LM-G710 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by rACE Yazıyı Oku
    tirbişon kardeş, git bunu 40 liradan yaprk alana de, 1 sene önce 5 liraydı. Bak bakalım onun ortalamaları nerde

LM-G710 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Karşılaştırdığın hisselerin birbiriyle alakasını pek çözemedim.Ne içtin sen kardeş?

3. Var, yabancı alıyor, onlara sor bakalım niye böyle pahalı mal kucakliyorlarmis. Ne dicekler merak ediyorum bize de anlatırsın.
     Alıntı Originally Posted by Hissekolik Yazıyı Oku
    Bu kağıdı halen şu fiyatlardan alan enayi var mı acaba? Fiyat 2.90..ortalamalar 2.20 lerde Faiz kararı sonrası sağlam çakarlar.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu hisseye pahalı diyen ne teknik biliyordur nede hissenin son 10 yıllık grafiğine 1 kez bile bakmamıştır diğer bankalar arasında karına göre en ucuz bankadadır Koç grubu hissesi olması da cabası siz bildiğiniz doğrudan vaz geçmeyin son 1 aylık takaslar bile size neyin eğri neyin doğru olduğunu söyleyecek yegana bilgidir
    Yatırım tavsiyesi değildir fikirlerim ve görüşlerim kesinlikle beni bağlar

5.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Var, yabancı alıyor, onlara sor bakalım niye böyle pahalı mal kucakliyorlarmis. Ne dicekler merak ediyorum bize de anlatırsın.

Yabancıların takas değişimine bak.Geçen hafta net satış yapmışlar

6.  Alıntı Originally Posted by locca Yazıyı Oku
    Bu hisseye pahalı diyen ne teknik biliyordur nede hissenin son 10 yıllık grafiğine 1 kez bile bakmamıştır diğer bankalar arasında karına göre en ucuz bankadadır Koç grubu hissesi olması da cabası siz bildiğiniz doğrudan vaz geçmeyin son 1 aylık takaslar bile size neyin eğri neyin doğru olduğunu söyleyecek yegana bilgidir
    Yatırım tavsiyesi değildir fikirlerim ve görüşlerim kesinlikle beni bağlar
    Super teknik analiz bilirim. Bu 1
    Borsada oluşan fiyatlar suni yükselişler Bu2

7. Ben bile 4 aracı kurum kullanıyorum; sana küçük hissede istediğin takasi çıkartırım birinden alirim üçünden veririm. Sonra da virman yaparım çık çıkabilirsen içinden.

Bu perşembe, istatistiklerde çıkar kimin ne aldigi değilse takas filan hikaye...
     Alıntı Originally Posted by Hissekolik Yazıyı Oku
    Yabancıların takas değişimine bak.Geçen hafta net satış yapmışlar

8.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ben bile 4 aracı kurum kullanıyorum; sana küçük hissede istediğin takasi çıkartırım birinden alirim üçünden veririm. Sonra da virman yaparım çık çıkabilirsen içinden.

Bu perşembe, istatistiklerde çıkar kimin ne aldigi değilse takas filan hikaye...

Kardeşim ben takas analizi meraklısı değilim.Boş işler onlar.Sen aç Grafikte RSI indikatörü kaça gelmiş bak bakalım?80 lerde.Gelmiş burada hisse ucuz diyorsunuz.Hayal dünyasından çıkın

Sayfa 669/819 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •