Onemli Gunler Banner
Sayfa 67/583 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon
Arama sonucu : 4658 madde; 529 - 536 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Egetorik Yazıyı Oku
    Geçen günkü patron satışını yatırım fonları almış görünüyor...
    kuşluda paylaşmışlar...
    Çok kötü oldu bu sanki?
    Sizce?
    Anlaşmalı tek kalemde satış olduğu için Ahmet efendi kendisi devretmiş, kademeli alış olsaydı haklısın kötü olurdu, ama bişey karşılığı verildiği açık..!!!
    Bakalım neler olacak..!!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!

Alıntı Originally Posted by Egetorik Yazıyı Oku
    Kötü olduğu iki günlük %12 lik düşüş sonrası bile yerinde saymasindan ve belkide basmaya devam edeceklerinden belli olmuyor mu sayın sakura?
    bu tür hisseler yatırım hissedir sabır ister fazla hesap edilirse elinden kaçar önemli olan şirketin işlerinin iyi olmasıdır.. gerisi fasa fisodur...
    nasip....

3. Göktürk 2 de 4 ev satışı olmuş. Buradan 60m ciro - Büyükyalı'dan 36 ünite satış olmuş ort 202m2 m2 48000 aldığımda 350m civarı ciro ve 2021/12 den 2022/03 e ertelenmiş gelirde 550m civarı azalış olmuş. Bunları topladığımda 945m civarı hasılat ediyor. Nerede hata yapıyorum sizce bir sonraki hasılatı öngörme açısından bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Alıntı Originally Posted by cicogs Yazıyı Oku
    Göktürk 2 de 4 ev satışı olmuş. Buradan 60m ciro - Büyükyalı'dan 36 ünite satış olmuş ort 202m2 m2 48000 aldığımda 350m civarı ciro ve 2021/12 den 2022/03 e ertelenmiş gelirde 550m civarı azalış olmuş. Bunları topladığımda 945m civarı hasılat ediyor. Nerede hata yapıyorum sizce bir sonraki hasılatı öngörme açısından bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
    tahtada dönen dolaplar kadar bilançoda'da dönüyor ekgyo satılan bu kadar net ken özk bilançosunda eksik görünüyor her türlü pislik mevcut onların amaçları belli ben kendi amacıma odaklandım.. benden zadece zaman çalar..
    nasip....

5. Sattın dediği rakam zaten bgc den geçmişti iş yatırıma.
    Herşey hikaye
    Kime sattın kimden aldın şeffaf olmalı zaten sıkıntı burada

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. 5 sene sonra sıradaki olası bedelsiz öncesi geri alır 13.5 milyon lotu olur biter ,
    Ne şiş yanar ne kebap
    Bu piranaya k.ymak .... S.vap

Tek kelimeyle bende olumlu karşıladım.

Ardına yanına bakmadan.

Tek kalem ve yabancı fonda olabilir.

Fon kazanamıyacağı yerede para basmaz.

YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Bir tane aracı kurum da rapor hedef geçmiyor bist in en iyi bilanço ların dan biri olan hissede..
    Patronun yapmak istediği de bu kurumsala mal kaptırmamak için yapıyor olmalı.. satışa bende inanmıyorum efsane bilanço açıkla aynı gün özel emirle sat....
    iş yatırım 3 4 ay içinde 13 milyon lot toplamıştı tesadüf olamaz, patron açık malını gizlilik hesaba attı..

Büyük oyun başlıyor olabilir bilanço moralini gyo gündemini herkesin kursağına gömdü ...
    Allah yardımcımız olsun inşallah

Bir dost

Sayfa 67/583 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •