Sayfa 67/948 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon
Arama sonucu : 7579 madde; 529 - 536 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1. ÖZBAL , 2011 Yılı yaz aylarında borsaya girmiş ve ilk işlem fiyatı 4.10 TL ile başlamıştı. Ve bu kağıt 70'li kuruşlara kadar geriledi. ÖZBAL'ın eski ortak sahiplerini allah affetsin. Çok kişinin ocağına incir diktiler. Daha önceleri bu topikte yazan hiç bir yatırımcının adına rastlamıyorum artık. Eski ortaklardan 3 kişinin elinde hala önemli bir miktar hisse var. Eğer SPEK, söz konusu bu üç ortak ile anlaşmamışsa işimiz zor demektir. Çünkü bu insanların geçmişte bu kağıdın bu kadar düşmesinde önemli hataları vardır. Dua edelim ki Erciyas gibi bir holding bu şirketi ayağa kaldırmaktadır. Ama siz siz olun benim bu söylediklerimi asla bir AL veya SAT tavsiyesi olarak kabul etmeyiniz.

2. Erciyas Çelik boru ve Erciyas holdingin ne denli güçlü bir şirket olduğu ortada, hisse açısından önümüzdeki günlerin olumlu olacağı düşüncesindeyim. Hep birlikte kazanmak dileğiyle. Yatırım tavsiyesi değildir

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by tahteravalli Yazıyı Oku
    ÖZBAL , 2011 Yılı yaz aylarında borsaya girmiş ve ilk işlem fiyatı 4.10 TL ile başlamıştı. Ve bu kağıt 70'li kuruşlara kadar geriledi. ÖZBAL'ın eski ortak sahiplerini allah affetsin. Çok kişinin ocağına incir diktiler. Daha önceleri bu topikte yazan hiç bir yatırımcının adına rastlamıyorum artık. Eski ortaklardan 3 kişinin elinde hala önemli bir miktar hisse var. Eğer SPEK, söz konusu bu üç ortak ile anlaşmamışsa işimiz zor demektir. Çünkü bu insanların geçmişte bu kağıdın bu kadar düşmesinde önemli hataları vardır. Dua edelim ki Erciyas gibi bir holding bu şirketi ayağa kaldırmaktadır. Ama siz siz olun benim bu söylediklerimi asla bir AL veya SAT tavsiyesi olarak kabul etmeyiniz.
    boşver dadaş.özbal yok artık.biz geleceğe bakalım.ytd.

4. beyler ozbalın petrol borusunumu deldik nedir.kazmayı vurduğumuz yerden petrol fışkırıyor hehehe..

5. 0,29 (ozbal eski ) + 3,40 ( erciyas ) = 3,69 birleşme sonrası muhtemel açılış ...

Elinde ozbal hissesi olanın hisse adeti 1/3 değerinde azalmayacak 1 nominale 0,29 adet erciyas eklenecek...Eğer hisse adeti düşerse fiyatın 3 kat yüksek açması gerekir ki sermaye artışı gerçekleşmeden bunun olması mumkun değil...
    “Benim kudretimin ulaştığı yere onların hayalleri bile ulaşamaz!”
    Fatih Sultan Mehmet

6. Devre kesici ne zaman biter YTD.

7. Ozbalin sermayesi 20 milyon 540 bin halka açık kısmı yüzde 36 buda 7 milyon 525 bin Lot hisse demek 7 milyon 525 bin Lot ozbal hissesi Erciyes boru olduğunda 2 milyon 182 bin lot Erciyas boru hissesine dönüşecek halka açık kısmı çok düşük olmuş oluyor erciyasin sermayesi 65 milyon olucak birleşmede 2 milyon 182 bin Lot borsada işlem görecek buda halka açık oranı yüzde 3 demek kısaca piyasada Erciyas boru hissesi az olucak buda fiyatın nereye gidecigini tahmin etmek zor önü açık inşallah tüm arkadaşlar kazanır not halka açık kısmı yüzde 3 civarı olacağına göre piyasada 2 milyon 182 Lot alacağına göre talep yüksek olursa hisseye neler olur hep beraber görürüz inşallah ytdr

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 67/948 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •