Onemli Gunler Banner
Sayfa 672/924 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 5,369 - 5,376 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    siyasi partiler kanunu gelmek üzere.alana satana hayırlı olsun..
    Atma recep din kardeşiyiz 😅

2. Sen bir ara şifreli sayılar yazıyordun. Sen o dönemde yazmıştın dedim bu düşecek ve ondan sonra baya düştü. Neredeyse bütün ayları saydın ha oldu ha olacak diye hâla itibar görüyorsanda senden dolayı değil hayaller yüzündendir... kimse kimseye milyonlarca dolar vermeyecek. Garanti akbank yazmış birileri o sağ cepten sol cebe transferdi... şimdide siyasi partiler kanunu diyorsun ... sana verdilermi içeriği de sanki birşeyler olacakmış algısı yaratıyorsun...

3. ISKUR - İş Bankası Kurucu

Alıntı Originally Posted by Hostel78 Yazıyı Oku
    Sen bir ara şifreli sayılar yazıyordun. Sen o dönemde yazmıştın dedim bu düşecek ve ondan sonra baya düştü. Neredeyse bütün ayları saydın ha oldu ha olacak diye hâla itibar görüyorsanda senden dolayı değil hayaller yüzündendir... kimse kimseye milyonlarca dolar vermeyecek. Garanti akbank yazmış birileri o sağ cepten sol cebe transferdi... şimdide siyasi partiler kanunu diyorsun ... sana verdilermi içeriği de sanki birşeyler olacakmış algısı yaratıyorsun...
    Hoşt..el gerçekten kendine laf ettirmeden fikirlerini kendine saklasan mı.??? Sana ne yaw.. bu hisseyi alan araştırmadan tesadüfen almamıştır. Satarken senin gibi birinin fikri ile mi satacak. Ne kadar akıllı birisin ki böyle şeyler yazarak hisseyi alttan alma çabasına girdin birader…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Son düzenleme : Black_broker; 20-01-2022 saat: 01:23.

4.  Alıntı Originally Posted by Hostel78 Yazıyı Oku
    Atma recep din kardeşiyiz ��
    Reis yalan söylüyor o zaman tüh kandırdı bizi.

5. Kafam iyi gene beni gaza getirdi.yok yok konuşmayacağım..

6.  Alıntı Originally Posted by Black_broker Yazıyı Oku
    Hoşt..el gerçekten kendine küfür ettirmeden.. fikirlerini kendine saklasan mı.??? Sana ne lan.. bu amk hissesini alan araştırmanda tesadüfen almamıştır. Satarken senin gibi birinin fikri ile mi satacak. Ne kadar beyinsiz birisin ki böyle şeyler yazarak hisseyi alttan alma çabasına girdin birader.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    İnternet üzerinden yapılan hakaretlerde artık suç teşkil ediyor. Bilmiyorsan hatırlatayim.

7.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    Reis yalan söylüyor o zaman tüh kandırdı bizi.
    Bunu sen söylüyorsun bilemem.

Banka hükümet masaya oturdular mı yine ? Okeye 4. mü arıyorlarmış? buna kargalar güler 🤣 Siyasi partiler kanundaki değişiklik işbankasıyla alakalı olacakmış gibi gaza getirme milleti... baktınki nereye elini atsan elinde kalıyor şimdide hükümet çözeceğe mi döndü iş tekrar 😃 böyle bir ortamda işbankası ile ilgili en ufak yapılacak hamle nelere neden olacağını biliyor herkes kendi ayağına sıkmaz ... orayı geçecen... en mantıklı senaryo mahkeme sonucu o da uzuuuun yıllar sürer.

8.  Alıntı Originally Posted by Gaffa Yazıyı Oku
    Yapilan isleri iyi okuyamiyanlar ya da okumayi bilmeyenler masadan kalkiyor .. Herkesin oyunu kazanacak hali yok ..
    Kardeş sen neyi nasıl kazandın?...borsada kazanç oluşumu; alırsın yukardan satarsın kazandım dersin 😆 yada alırsın uzun vade temettü alırsın kazandım dersin, 1,5 lira temettü ile ekmek alamazsın...pozisyonu realize etmedikçe ne kazancından bahsediyorsun. Hissenin tekrar 100binlere 150binlere düşmeyeceğine emin misin? Hadi şunuda söyleyim içimde kalmasın... banka 30 yıl temettü ödememiş 'gaffa' arkadaşa jest olsun diye temettü ödemeyemi başlayalım diyeceklerde kazanacaksın. Yada hükümet çıkıp seçimi kaybetsekte bu işbankasını hazineye geçirelim mi diyecek. Ya arkadaş hazineye geçmesi imkansızda hadi gerçekleşti diyelim... nasıl olacakta kurucu hisseleri imha edecek yüzde28lik pay ile... zaten tdk ttk kurucudan alamadığı temettüyü isctr den fazlasıyla alıyor... kasada duran olağanüstü akçelerdede payı var zaten tdk ttk nın. Kim niye hamle yapacakta milyarları saçacak... Bakın bunlar benim şahsi düşüncelerim... ben bu şekilde düşünüyorum... herkes özgür hakaret etmeden tabiiki.

Sayfa 672/924 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •