Sayfa 672/1009 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 5,369 - 5,376 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

1.  Alıntı Originally Posted by Epicurist Yazıyı Oku
    Adam dediğiniz abd'deki özel banka, bana soru sorma hakkı nasıl var, para da onun parası değil abd'nin parası.
    Abd'nin de bana soru sorma hakkı yok, para onun parası olabilir ben bir Türk bankasındaki kendi hesabımdan başka bir Türk bankasındaki hesabıma aktarmışım ona mı soracağım kaç taksitte aktaracağımı.

Bir kara para soruşturması olur eyvallah, öyle bir şey de yok. Öyle bir şey bile olsa bana soran makamın Türk makamı olması lazım. Bu kafa ile devam ettikleri sürece coine'e devam.
    Amerikan Doları Amerikan Merkez Bankası'nın malıdır. Kullandırma veya kullandırmama yetkisi de onlara aittir.

Hesaplarda duran dolarlarınız Amerikan Bankası izin verdiği için sizin kullanımınıza açık.

Bilginize.

Aynı kurallar TL için de geçerli.

2. Blokladığım kişi adam bana cevap yazıyor ben onun yazdığını görmek için hesabımdan çıkış yapmak zorunda kalıyorum.

Anlamak istemeyenler için tekrarlayım. Ben TC vatandaşıyım, abd banka veya devletinin ben paralarını kullanayım kullanmayım bana soru sorma hakkı yoktur. Bana direkt soru sormasından Türkiye'nin egemenliğini tanımadığı anlamı çıkar. Bir problem varsa Türk makamları ile temasa geçmesi gerekir. Bir Türk bankası TL gönderen bir abd'liye soru sorabilir mi?

Gelelim genel olarak abd'nin kendi parası hakkında soru sorma hakkına. Böyle bir hak yoktur. Bu rezerv para olma ayrıcalığının kötüye kullanılmasıdır. Ben şu anki hükümete destek veren kişi değilim ama abd'deki dava konusunda haklıdırlar. Karar birleşmiş milletler tarfından alınmış olsa söyleyecek bir şey yok, ama abd'nin tek taraflı aldığı bir karara TC neden uymak zorunda olsun. Böyle bir soru sorma hakkı var demek de adamın gücünü kötüye kullanması meşrulaştırmaktan başka işe yaramaz.

Bir de blokladığım kişiler cevap yazmazsa sevinirim. Benim yazdıklarımı beğenmeyen bloklasın ben hiç içerlemem.
    Saygılar.

3. ..........
    Son düzenleme : Patrick Bateman; 11-05-2021 saat: 19:24.

4.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    hangi banka ?

tabiki aktifbank

Alıntı Originally Posted by Epicurist Yazıyı Oku
    Blokladığım kişi adam bana cevap yazıyor ben onun yazdığını görmek için hesabımdan çıkış yapmak zorunda kalıyorum.

Anlamak istemeyenler için tekrarlayım. Ben TC vatandaşıyım, abd banka veya devletinin ben paralarını kullanayım kullanmayım bana soru sorma hakkı yoktur. Bana direkt soru sormasından Türkiye'nin egemenliğini tanımadığı anlamı çıkar. Bir problem varsa Türk makamları ile temasa geçmesi gerekir. Bir Türk bankası TL gönderen bir abd'liye soru sorabilir mi?

Gelelim genel olarak abd'nin kendi parası hakkında soru sorma hakkına. Böyle bir hak yoktur. Bu rezerv para olma ayrıcalığının kötüye kullanılmasıdır. Ben şu anki hükümete destek veren kişi değilim ama abd'deki dava konusunda haklıdırlar. Karar birleşmiş milletler tarfından alınmış olsa söyleyecek bir şey yok, ama abd'nin tek taraflı aldığı bir karara TC neden uymak zorunda olsun. Böyle bir soru sorma hakkı var demek de adamın gücünü kötüye kullanması meşrulaştırmaktan başka işe yaramaz.

Bir de blokladığım kişiler cevap yazmazsa sevinirim. Benim yazdıklarımı beğenmeyen bloklasın ben hiç içerlemem.
    blokladığınız kişinin size cevap yazdığını nasıl anlıyorsunuz ben birini red listeme alınca onun bana yazdıklarınıda göremiyorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by arda2727 Yazıyı Oku
    tabiki aktifbank
    Boşta kalmasın para deyip sizi düşünerek almış olabilirlermi?

7. EUR'nun gözünü seveyim.
    Bakalım birilerinin dediği gibi 8TL'ye düşecek mi?

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Boşta kalmasın para deyip sizi düşünerek almış olabilirlermi?
    197 k para vardı vadesizde 4-5 k sını eft 10000 usd alımı yapmışım sonra 20547 k ile bono alınmış diğer para boşta duruyor
    neden hepsine alınmıyor ? yada neden bono değil de dolar almıyorlar ? izinsiz yapılan işin izahı olmaz cevap veremediler yarın bddk ya bilgilendirmeyi düşünüyorum , açıkcası tırstım

Sayfa 672/1009 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •