Sayfa 672/930 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 5,369 - 5,376 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Ha bu arada hem temettü versin ,hem fonun değeri artsın falan,ben kendi adıma istemem,bence bol kar etsin bol temettü vcersin temettülerle gene alalım benim işime daha fazla gelir.Matematik değişmez,yüzdesel olarak lotum arttı mı zaten alacağım temettü de artar zaten.Ben temettümü almak isterim arkadaşlar,karın tümünü dağıtsın razıyım.
    Doları ve CDS leri yükseltmeden faizleri indirebilirlerse harika kar ederiz . Bakalım ne olacak .

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by fLameng Yazıyı Oku
    Hesapla Cahil arakadaşım diyorum 5 yıl baz al sattığın malın ederini ve aldığın senetin değerini hesapla çok zor değil bunu yapmak boş konuşma.
    İstesem 350 bin tek kalemde alırdım 0.79 kademesinde o kadar mal vardı zaten prensibim değil.
    Delikanlı diyorsun ya sen işte tavrına ayar oluyorum kıl birisin bence. O bahsettiğim temettüleri almış olman senin haklı olduğun anlamına gelmez alsan ne olur daha nasıl konuşulacağını öğrenememişsin insanlarla.
    Ayrıca kimseye hayal aşılamıyorum bir tezim vardı fikir istedim verdiler sen hariç sen hakaret ettin (lavuk gibi) bende tezimi uyguladım.
    79 da alırmış. orada mal görünce sana verecekler sanıyorsun yani bi alım gireydin de göreydin.

hala hesap diyor ya . hesap başlangıç tarihine isyat yanında 2 parametre daha koy, hesabı yap sonra kıyasla.

lavuk lafını görmezden geliyorum bu defa , küfre giriyorsun ayağını denk al .

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Neyse laf atmadan bir mesaj yazayım da , bu muhabbet uzamasın.

son 5 yıl için,

2014 yılından altın, dolar ve isyat fiyatını alın arkadaşlar.

Altına faiz yok ama dolara faiz de ekleyin . Sonra isyat temettüleriyle aynı tarihe alım hesaplayın.

5 yıl sonunda bu değerleri birbirine çevirin. Sonra aradaki farkı hesaplayın artı risk değerlerini göz önüne alın.

ondan sonra hissenin geçmişine bakarak hissenin geleceği hakkında bir değerlendirme yapın.

mutlaka TL olarak artıda olacak hesap , çok büyük ihtimal TL mevduatı yenmiş olacaksınız. Ama gerisini kendiniz ölçüp tartın.

Gerçekçi beklentilerle ilerlerseniz daha mutlu olursunuz.

bu hesaplar burada birçok kez yapıldı ama gün değişti zaman değişti, kendinize uyuyorsa isyat sağlam hissedir.

ytd

4.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Bu arada kalvin nerde ya ,ne oldu acaba ,arada tartıştığımız olmuştu ama ben baya severdim kendisini.Artık sanal arkadaşlık ne kadar olabiliyorsa elbet o kadar))))))
    merhaba hakem kardeşim bende sizi seviyorum,buralardayım işler çok yogun ve yıllık izindeydim o bakımdan giremiyorum,işyat herzamanki gibi yoluna devam ediyor farklı bir hareket yok bence,karımız güzel artıyor an itibari ile verdiği temettüyü çıkardı,bundan sonra yapılacak kar ise ekstra kazanç anlamı taşıyor.herkeze bol kazançlar diliyorum ve işyatlı olmaktan çok mutluyum.

5. Arkadaşlar geçen senelerde 40 kuruş verdiği temettü var ama bir de fiyatı ne kadar ona bakın. Ayrıca şimdi 30 milyon kar etti, sene sonunda kesin 50 milyon olur diye bir durum yok. İnşallah olmaz ama geçen sene gördük, ettiği karı bir ayda eritti. Son çeyreklerde toparlandı da 31 civarı kar etti.

Hayırlısı diyelim bekleyeyim. Daha yıl bitmesine 8 ay var.
    Yasal Uyarı
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by gskodal Yazıyı Oku
    Arkadaşlar geçen senelerde 40 kuruş verdiği temettü var ama bir de fiyatı ne kadar ona bakın. Ayrıca şimdi 30 milyon kar etti, sene sonunda kesin 50 milyon olur diye bir durum yok. İnşallah olmaz ama geçen sene gördük, ettiği karı bir ayda eritti. Son çeyreklerde toparlandı da 31 civarı kar etti.

Hayırlısı diyelim bekleyeyim. Daha yıl bitmesine 8 ay var.
    40 kuruştan sonra bedelsiz bölünmüş dostum . o yüzden şimdiki hisse sayısıyla 40 kuruş olmuyor.

7.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Ha bu arada hem temettü versin ,hem fonun değeri artsın falan,ben kendi adıma istemem,bence bol kar etsin bol temettü vcersin temettülerle gene alalım benim işime daha fazla gelir.Matematik değişmez,yüzdesel olarak lotum arttı mı zaten alacağım temettü de artar zaten.Ben temettümü almak isterim arkadaşlar,karın tümünü dağıtsın razıyım.
    Aynen katılıyorum. Parayı portföyde bırakacağına bana versin isterim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum. Parayı portföyde bırakacağına bana versin isterim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Aslında önceleri olsa bu söze katılamazdım, para var olsun yeter cebimde olursa dediğiniz gibi olur , şirkette durursa hisse prim yapar, yeterki kar etsin biz de her türlü kazanırız.

Ama son zamanlarda ciddi spekülasyonlar var, bazı abiler , iş bankası grubu nakitlerinin bilinçli olarak verimsiz kullanıldığını iddia ediyor . Nedir nasıldır konusuna girmeyeceğim , arkadaşlar bilanço incelemerinden bu kanaate varıyor ama dediğim gibi sadece iddia .

Sayfa 672/930 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •